Seriāls "Dzjundzi Ito kolekcija". Itou Junji: Collection

Meklējot kaut ko interesantu anime un, uzduroties arī atklāti stulbām filmām, atradu šo šausmu komēdijseriālu, režisors Tagasira Sinobu. 2018. gads.

Vai jūs esat gatavs kā nākas nobīties? Citādi jau nemaz nevar būt, tāpēc ka jūs gaida vesela lielisku šausmeņu kolekcija un sava darba meistara Dzjundzi Ito mangām. Viņš tās zīmējis pirms divdesmit gadiem, taču tās joprojām ir aktuālas, jo visi, kuri iepazinuši viņa daiļradi, nevar neatzīmēt, ka tās ir atstājušas uz viņu lielu iespaidu. Tagad, pēc tik daudziem gadiem, personāži beidzot atdzīvosies dažu viņa stāstu ekranizācijās. Piemēram, Meitene-gliemis. Reiz, Juuko atklāj, ka viņas mēle piebriest un viņai runāt kļūst arvien grūtāk nekā iepriekš. Ar laiku mēle kļūst tik liela, ka tā sāk traucēt viņas dikcijai un apkārtējie cilvēki vairs nevar saprast, ko viņa saka. Drīz kļūst saprotams, ka tur nevis mēle ir uzpampusi, bet īstenībā Juuko mutē ir iedzīvojies milzīgs un pretīgs kailgliemezis.

Vai arī stāsts par fotomodeli, kura izskatās tik briesmīgi, ka katrs, kurš viņu ierauga, pēc tam nespēj tikt vaļā no nakts murgiem. Pirmajā sērijā arī ir pavisam cits stāsts - par zēnu, kurš aizraujas ar vudu un nolād visus, kuri ir viņam blakus un ar kaut ko neiepatīkas. Šos un citus stāstus varēs redzēt anime, kas neatstās vienaldzīgu nevienu.

Krievu valodā pagaidām tikai viena sērija. Citas nav vēl sastopamas.  http://seasonvar.ru/serial-17588-Kollektciya_Dzyundzi_Ito.html

Cits fails: http://www.crunchyroll.com/junji-ito-collection

Vikipēdijas lapa: https://en.wikipedia.org/wiki/Junji_Ito_Collection