Šafla. Shuffle

Japāņu 2005. gada seriāls. Režisors Naoto Hosoda.

Pasaulē ar nosaukumu Šafla mierā dzīvo dēmoni, dievi un cilvēki. Dēmonus, dievus no cilvēkiem atšķir tikai ausu forma. Dieviem tās ir spicākas, bet tikai nedaudz garākas kā cilvēkiem, dēmoniem tās ir visai garas. Dabiski, ka visas rases, neskaitot cilvēkus, var izxmantot maģiju. Visas rases lieliski sadzīvo un ir labvēlīgas savā starpā, arī ar cilvēkiem.

Kārtējais vidusskolnieku anime. Galvenais varonis te ir cilvēks Cutimi Rins, viņš dzīvo mājās ar savu bērnības draudzeni Fujo Kaede, kopā iet uz skolu. Tas tāpēc, ka puiša vecāki un meitenes māte ir gājuši bojā negadījumā, bet meitenes tēvs strādā ārzemēs.

Taču kādā jaukā dienā viņu klasē pārceļ divas meitenes. Absolūta klišeja! Viena no viņām ir Nerine - dēmonu valdnieka meita. Otra ir Lusiantusa - dievu karaļa meita. Meiteņu tēvi paziņo, ka ar šo brīdi Rins ir kanditāts kļūt par vīru vienai no meitenēm, puisi mīl arī viņa bērnības draudzene, taču Rinā ir iemīlējusies arī meitene no vecākās klases Sigure Asa, kā arī noslēpumainā Prīmula. Laikam mums atkal darīšana ar harēma anime.

http://seasonvar.ru/serial-6569-SHafl-1-season.html

Vikipēdijas lapa. Manga iznāca no 2003. līdz 2006. gadam. Anime no 3005. līdz 2007. - divi gabali.

s://en.wikipedia.org/wiki/Shuffle!

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/79/Shuffle

Tuepinājums.

https://myanimelist.net/anime/1836/Shuffle_Memories

Alternatīvs prologs.

https://myanimelist.net/anime/7396/Shuffle_Prologue

Viki lapa.

http://shuffle.wikia.com/wiki/Shuffle!_Wikia

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt0865827/

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=537