Restorāns no citas pasaules. Isekai Shokudou

Fantāzijas anime seriāls no 2017. gada. Režisors Dzimbo Masato

Rietumu restorāns "Nekoya" (Yōshoku no Nekoya jeb angliski - Western Cuisine Cat Restaurant) ir populāra ēstuve uz ielas stūra Tokijas tirdzniecības kvartālā. Te pasniedz gan japāņu tradicionālos, gan Rietumu ēdienus, tāpēc tas ir tik populārs Tokijas iedzīvotāju vidū. Taču izskatās, ka tas ir populārs arī cita veida klientu vidū...

Izskatās, ka sestdienās restorāns tiek slēgts, taču patiesība ir tā, ka tā ir nedēļas īpašā diena, kad tas ir atvērts citu pasauļu iemītniekiem. No pūķiem un elfiem līdz feiri un magiem, tas ir tikai īsais tā apmeklētāju saraksts. Restorāna šefpavārs, ko pazīst tikai ar vārdu "Meistars", sagatavos ēdienu, kas apmierinās jebkuru gaumi un, liks atgriezties te vēl un vēl - katru sestdienu.

Liekas, ka netālu no pilsētas centra, atrodas, starp biroju ēkām ieslēpts, pavisam parasts restorāns. Tas no pirmā skata ļoti atgādina citas tāda veida iestādes. Tomēr kaut kas ar to nav tā. Nevar taču uz turieni doties tik lielu cilvēku pūļi, jā - tur gatavo garšīgus ēdienus, tur ielaiž visus, bet sestdienās - tikai izmeklētu publiku. Tas ir galvenais restorāna noslēpums. tikai izmeklētai publikai ir zināms restorāna ar kaķīšiem iekšpusē galvenais noslēpums. Šī vieta nav no mūsu pasaules. Tas pilnīgi nejauši ir parādījies pilsētas centrā un pieņem dažādu nāciju apmeklētājus no visām pasaulēm. Te pasniedz patiešām mistiskus ēdienus, kas nav līdzīgi tiem, ko ēd mūsu pasaulē. Kaut arī tā ir no skata tipiska Rietumu virtuve, viss ir savādāk. Taču, kas notiks ar šo vietu, ja par to sāks zināt vienkārši cilvēki. Vai tiešām noslēpumu atklās?

http://seasonvar.ru/serial-16243-Restoran_iz_drugogo_mira.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/34012/Isekai_Shokudou

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=19479

Par vieglo romānu sēriju, pēc kuriem veidots anime.

http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/LightNovel/IsekaiShokudou