Reāla meitene. 3D Kanojo: Real Girl

2018. gada anime, režisors Naoja Takasi. Stāsts par pirmo mīlu ikdienas dzīvē. Nav fantastika. Otrā sezona 2019. gads. Lai gan vispār galvenais varonis – puisis ir zvērināts otaku un viņa mīļākā varone ir meitene – burve Ezomichi, kura arī parādās anime (puiša domās).

Jocīgs anime, kas stāsta par attiecībām starp puisi, kurš dievina datorspēles, un reālu meiteni. Viņam ir grūti, tāpēc, ka savā datora iemiesojumā puisis ir personāžs – īsts varonis, bet dzīvē viņš diez vai spēj tādam līdzināties, jo attiecībās ar pretējo dzimumu viņam nav nekādas pieredzes, arī viņa vienīgais draugs skolā ir tāds pat dīvainis. Tomēr viņa attiecības ar vienu skolas galvenajām skaistulēm attīstās tik strauji, ka galvenais varonis galīgi apjūk, jo pats te nekādu spēku nepieliek. Iroha sākumā puisi aizkaitina, jo izsit viņu no ierastās ikdienas, taču ar laiku viņš saprot, ka meitene īstenībā ir ļoti jauka arī pēc dabas un var kļūt par labu draugu, vēl vairāk – par uzticamu dzīves draugu.

http://seasonvar.ru/serial-19450-Real_naya_devushka-0-season.html

Otaku parasti sajūsminās par nereālām attiecībām, reizēm paliekot dzīvē vieni. Iespēja, ka viņiem izdosies iepazīties ar meiteni, ir pavisam mazas, īpaši, ja tu vienmēr dirni mājās, bet skaistules staigā pa ielām, veicot ikdienišķas darbības. Cik gan grīti ir nodibināt attiecības, kad tu esi otaku līdz kaulu smadzenēm un no dienas 24 stundām septiņas pavadi onlaina režīmā. Taču stāsts ir tieši par tādu puisi, kuram izdevās piemānīt sistēmu un laimīgi iepazīties ar brīnišķīgu, reālu meiteni. Galvenais varonis Hikari Cucui, kaut arī dzīvo mūsu pasaulē, domās ir ļoti tālu. Viņa dvēsele pieder datorspēlēm, ar klasesbiedriem viņš tikpat kā nesaistās. Vienīgais viņa paziņa ir Juto Ito, kuram ir tieši tādas pat aizraušanās. Taču reiz viņš nokavē skolu un viņam ir jātīra skolas baseins kopā ar skaistuli Irohu Igaraši, kura tāpat ir nokavējusi skolu. Galvenā varone ātri saprot, kāds indivīds ir viņas priekšā, bet puisis arvien vairāk atšuj meiteni, kas viņam „piesienas”. Taču, neko darīt Iroha ir pievērsusi viņam uzmanību un tagad Cucujam ir jāpacieš viņas uzmanība, līdz puisis saprot, ka arī meitene ir vientuļa dvēsele, kurai apnīk citu, neinteresantu puišu uzmanība. Varbūt tagad puisim rodas iespēja iegūt īstu meiteni? Jautājums ir cits; vai puisis pats to grib? 

http://seasonvar.ru/serial-21111-Real_naya_devushka-2-season.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/36793/3D_Kanojo__Real_Girl

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=20317

Viki lapa.

https://3d-kanojo.fandom.com/wiki/Real_Girl

Aktierfilma.

https://www.imdb.com/title/tt8746914/