Raganiņa Rurumo. Majimoji Rurumo

Jauks anime komēdijseriāls par neveiklu raganiņu, kura nokļūst mūsdienu pasaulē un iepazīstas ar hormonu vētru pārņemtu puisi, kurš tāpēc iekuļas visādās ķibelēs. Režisors Tikara Sakurai, 2014. gads.

Anime galvenais varonis ir jauns puisis vārdā Šibaki Kouta. Viņš ir vidusskolnieks un skolas neoficiālā okultisma kluba biedrs. Kluba prezidents viņu sauc par Šibadogu, bet pārējie skolnieki un draugi par erotikas karali. Ne bez iemesla. Šibaki ir īsts izvirtulis. Viņa istabā ir pa pilnam erotisku žurnālu, ko viņš regulāri izdala saviem draugiem - puišiem - skolā, bet meitenes cieš no tā, ka viņš visu laiku cenšas paskatīties viņām zem svārciņiem. Nav brīnums, ka viņu regulāri par to soda skolas kārtības patruļa. Taču viņu tas neattur.

Šibaki grib kļūt par īstu profesionāli erotikā, tā dēļ viņš ir gatavs uz visu. Okultisma klubā atrodas grāmata, kur ir raganu izsaukšanas buramvārdi. Viņš nolemj tos izmantot, taču raganas vietā minstinoties viņš izsauc  - sieviešu apakšbiksītes. Puisis nesaprot, ko ar tām iesākt, taču pēc kāda laika viņa priekšā uzrodas ragana, jo tieši viņas biksītes puisis ir izsaucis. Tā arī ir Rurumo. Par izpildīto vēlēšanos raganai ir jāpaņem puiša dvēsele. Tomēr puisim izdodas viņu iežēlināt. Meitenīgā raganiņa tomēr ierodas vēlreiz, jo par neizpildīto līgumu ir pazemināta amatā par mācekli un viņai būs jāizpilda puiša 666 vēlēšanās, lai atgūtu amatu.

Par dzīvi uz zemes Rurumo praktiski neko nezina, raganu pasaule atrodas citā dimensijā, tāpēc viņa visu laiku iekļūst nepatikšanās, ja tev ir kādi 300 gadi, grūti iedzīvoties pusaudžu pasaulē. Šibaki palīdz viņai, cik var, Rurumo ar savu runājošo un saprātīgo kaķi Chiro sāk dzīvot puiša mājā, uzdodoties par radinieci, pie reizes apburot puiša māti, lai viņa domātu, ka viņa tāda ir. Piedzīvojumi var sākties, taču ir viens mīnuss. Šibaki var prasīt no Rurumo savu vēlešanos izpildīšanu, tomēr, kad tās visas būs izpildītas, puisim būs jāmirst.

Seriāls krieviski.

http://seasonvar.ru/serial-10032-Ved_mochka_Rurumo.html

Oficiālā mājas lapa.

http://anime-rurumo.com/

Anime apraksts.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=16094

Anime veidots pēc Vataru Vatanabes mangas. No 2008. gada.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/manga.php?id=10801

Otra lapa.

http://rurumo.wikia.com/wiki/Magimoji_Rurumo