Pretošanās asinīm. Strike the Blood (SutoBura), 2. daļa.

Franšīzes lieluma dēļ aprakstu dalu divās daļās. Bērniem līdz 16 gadiem neiesakām. Pirmā daļa, liekas, jau ir ielikta lapā kādu laiciņu atpakaļ un ar citu nosaukumu.

Pavisam nesen Kodze Akacuki bija pats parastākais japāņu skolēns. Viņš gāja skolā, draudzējās ar draugiem, pārdzīvoja par savu izskatu un baidījās uzsākt sarunas ar meitenēm. Taču dažu stundu laikā viss izmainījās.

No parasta cilvēka viņš pārvērtās vampīrā, par kura eksistenci varēja spriest tikai no leģendām. Turklāt tieši viņš kļūst par pašu spēcīgāko un varenāko vampīru visā pasaulē!

Pagaidām viņu var pieveikt, jo par vampīru viņš ir pārvērties no parasta cilvēka. Taču drīz viņš sasniegs savu lielāko varenību, un tad viens spēs pieveikt veselu duci Meistaru. Ja viņi kritīs, tad nekas vairs nespēs apturēt vampīru vilni, kas iebruks Zemē un iznīcinās cilvēku dzimumu.

Tieši tāpēc uz skolu, kur mācās Akacuki, organizācija „Lauvu Karalis” sūta „Asmens šamani” – pievilcīgu meiteni vārdā Jukina Himeragi. Viņa ir profesionāls slepkava, kurai ir jāseko visām galvenā varoņa darbībām. Ja viņš pieļaus kaut mazāko kļūdu, kas liecinās, ka viņa cilvēka puse zūd, viņai obligāti ir jānogalina puisis. Tajā pašā laikā viņai ir jāmedī dēmonus, kas sagādā meitenei papildus raizes un problēmas. Taču asais zobens Sekaro, ar ko viņa lieliski prot rīkoties, meiteni nepieviļ jebkurās situācijās.

Apbrīnojami, bet pazīšanās ar nākamo upuri Kodze ļoti spēcīgi iedarbojas uz meiteni. Tagad viņa vairs nav pārliecināta, ka viņai ir taisnība, ka taisnība ir „Lauvu Karalim”. Kas gan notiks tālāk?

http://seasonvar.ru/serial-7917-Soprotivlenie_krovi.html

36 sērijas apkopotas vienuviet.

https://hdhc.ru/multik/4414-soprotivlenie-krovi-strike-the-blood-1-34-seriya.html

Japāņu anime stāsts pārnes skatītājus uz citu realitāti, kur eksistē visdažādākie monstri un vampīri, kas ir, ne vien pilntiesīgi pilsētu iemītnieki, bet viņiem ir analoģiskas tiesības, kādas ir parastajiem cilvēkiem. Tāda kārtība jau sen nevienu nemulsina, taču bez monstriem un cilvēkiem, kuri pie šādas kārtības ir pieraduši, eksistē arī cilvēki-magi, kuriem ir jākontrolē savi kaimiņi un, ja vajag, arī jāiznīcina, jātur viņus kontrolē. Stāsts iepazīstina skatītājus ar parastu skolēnu Akacuki Kodzjo, kurš no paša neatkarīgu iemeslu dēļ, kļūst par īstu, tīrasiņu vampīru. Drīz viņam piesaista meiteni – Himeragi Jukinu – jaunu un apburošu personu, kura ir spiesta izsekot puisi. Ja viņš sāktu uzvesties ne kā cilvēks, viņai puisis ir jāiznīcina. Vai vēlaties uzzināt, kā šis stāsts beigsies?   

http://soprotivlenie-krovi.seria-z.net/serial

Lentes sižeta līnija ir saistīta ar alternatīvo realitāti, kur no seniem laikiem atzīst, ka eksistē dēmoni. Klusā okeāna plašumos atrodas sala, ko sauc par „Itogamidzimu”, te tieši dēmoni ir atzīti par pilnvērtīgiem pilsoņiem, līdzās cilvēkiem. Tomēr atrodas arī tādi cilvēki, kuri viņus medī, konkrēti vampīrus, „cilvēki-magi”. Skolēns no Japānas Akacuki Kodzjo, kurš ne ar ko neizceļas nenoskaidrotu apstākļu dēļ pārvēršas par „tīrasiņu vampīru”, kurš ir viens no četriem varenākajiem. Jāsaka, ka puiša cilvēciskā puse pagaidām ņem virsroku. Puiša izsekošanai tiek nosūtīta jauniņā Himeraki Jukina, viņa arī – „Asmens šamanis”. Viņas uzdevums ir sekot Akacuki un likvidēt puisi, ja viņš zaudē kontroli pār savu cilvēcisko pusi. 

http://multikonline.ru/anime-online/4716-udar-krovi.html

"Nē, tā nav mūsu kauja, senpaj!" – šī visiem zināmā frāze būs arī 3. sezonā, kas vēstīs par mums jau zināmo varoņu piedzīvojumu turpinājumu un Svētā kara beigām! Tāpat kā 2. sezona, 3. iznāks OVA videoformātā – pēdējās epizodes parādīsies 2019. gada septembrī, ieskaitot.

https://anistar.me/6772-udar-krovi-ova-3-2018-strike-the-blood-iii.html