Pretošanās asinīm. Strike the Blood (SutoBura), 1. daļa.

Japāņu zinātniskās fantāzijas anime par nākotni, kur zinātne sadzīvo ar maģiju. 2013. gads, režisors Jamamoto Hodzjo. Ar trīs turpinājumiem OVA. Tulkots arī kā "Asins trieciens". Bērniem līdz 16 gadiem neiesakām. Fanserviss un kailskati. Tiešām iepriekš liktajai otrajai daļai pirmās daļas nosaukums ir savādāks un nu ir sanācis, ka otro daļu ielieku vispirms, tad tikai pirmo daļu. Ceru, lasītāji piedos.

Dēmoni un cilvēki ir noslēguši miera līgumu. Dēmonu pusi pārstāv trīs vampīru augstākie prinči. Taču retais zina, ka ir vēl ceturtais princis – vēsturē pats spēcīgākais vampīrs. Vēl mazāk zina, ka tas savu spēku un garu ir atdevis - parastam skolēnam Kodzjo Akacuki. Kaut arī puisis cenšas dzīvot parastu dzīvi, cilvēku acīs viņš jau ir pasaules mēroga drauds. Mūsu varonis mācās Itogami pilsētā, kas īpaši bija radīta, lai cilvēki un dēmoni dzīvotu kopā. Tomēr, kā lai atrisina problēmu, ko rada Kodzjo. Pēc žanra likumiem puisi, protams, jāielenc brīnišķīgām un kareivīgām meitenēm... Konkrēti, skolotāja Nacuki ir lielisks kaujas mags, skolniece Jukina, kuru iesūtījusi valdība, ir bruņota ar brīnumšķēpu, 15 gadu vecā Jukina vienmēr cenšas būt puisim blakus, bet reizēm ir par daudz apgrūtinoša. Ko tagad lai dara jaunizceptais vampīrs, ko ieskauj tik daudz skaistuļu?

https://yummyanime.club/catalog/item/udar-krovi

Ceturtais tīrasiņu vampīrs ir pats spēcīgākais, bet zināms tikai no leģendām. Drīz viņam ir jāparādās Japānā kopā ar 12 familiāriem, kas nesīs pasaulei haosu un iznīcību. Lai nepieļautu katastrofu un, ja izdodas, viņu nogalinātu, ja viņš vairs nebūs kontrolēts, kontrolei vara izvēlas burvi, kas pazīstams ar nosaukumu Šķēpa Šamanis. Dažu iemeslu dēļ tas izrādās meitene, ne pats Šamanis, bet viņa mācekle Jukina Himeragi. Apguvusi antidēmonisku spēku vadīto šķēpu, Jukina ierodas Itogamisitijas Dēmoniskajā rajonā. Taču, kāds patiesībā ir Ceturtā Tīrasiņa spēks un kā to var pieveikt? 

Franšīze sastāv no:

#1 Pretošanās asinīm [ТV] - ТV (24 ep. + ep. – kolāža), ranobe adaptācija, 2013

#2 Pretošanās asinīm OVA-1 - OVA (2 ep.), ranobe adaptācija, 2015

#3 Pretošanās asinīm OVA-2 - OVA (8 ep.), turpinājums, 2016

#4 Pretošanās asinīm OVA-3 - OVA (10 ep.), turpinājums, 2018

http://www.animespirit.ru/trailer/12183-udar-krovi-ova-3-strike-the-blood-iii.html?ddexp4attempt=1

Vikipēdijas lapa.                         

https://en.wikipedia.org/wiki/Strike_the_Blood

Viki lapa.

https://strike-the-blood.fandom.com/wiki/Strike_the_Blood

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt2789238/

Sižets – darbība notiek alternatīvā realitātē, kur sen ir atzīta dēmonu eksistence; Klusajā okeānā ir pat sala – „Itogami”, kur dēmoni ir pilnvērtīgi pilsoņi, kuriem ar cilvēkiem ir vienādas tiesības. Taču eksistē arī cilvēki-magi, kuri tos medī, konkrēti, vampīrus. Parasts japāņu skolēns Akacuki Kodžjo, nesaprotamu iemeslu dēļ, ir pārvērties „tīrasiņu vampīrā” ceturtajā pēc skaita. Viņam sāk sekot jauna meitene Himeragi Jukina jeb ‘šķēpa šamanis”, kurai ir jānovēro Akacuki un vajadzības gadījumā viņš ir jānogalina, ja viņš izies no kontroles.

https://anime-characters-fight.fandom.com/ru/wiki/Strike_The_Blood

Stāsts par seriālu. Krievu valodā. Nedaudz vecs.

Seriāla «Pretošanās asinīm» sižets ir balstīts uz slavenā japāņu rakstnieka Gakuto Mikumo romānu, tā atsevišķas epizodes regulāri tika publicētas populārajā žurnālā „Dangeki Bunko”. Romāna adaptācijas ideja televīzijas anime seriāla formātā radās 2012. gadā. Pie tā realizācijas ķērās pazīstamais ilustrators un anime radītājs Maņako. Projekta pirmās epizodes uz ekrāniem parādījās 2014. gadā. Līdz nesenam laikam bija radīts tikai viens seriāls, kas sastāvēja no 24 epizodēm. Jaunas sērijas sāka iznākt samērā nesen, neskatoties uz to, ka projekta autori bija paziņojuši, ka «Pretošanās asinīm» (2. sezona) parādīsies 2015. gadā.

http://fb.ru/article/317864/serial-soprotivlenie-krovi-syujet-personaji-data-vyihoda-sezona

Skatīties angļu valodā.

https://www.crunchyroll.com/strike-the-blood

Par rakstnieku Vikipēdijā.

https://en.wikipedia.org/wiki/Gakuto_Mikumo

Vieglo romānu sērija. Citi Gakuto Mikumo darbi ir “Dantalianas maģiskā bibliotēka” (jau apskatīts aprakstos), “Asura raud” un citi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Strike_the_Blood