P. K. Kasta un Kristīna Kasta. Tumsas nams

Iezīmētā. Marked

Man ir divas ziņas – laba un slikta.

Sliktā ziņa – man jāpārceļas uz Tumsas Namu, privātu internātskolu, kuru visi mani draugi pazīst kā vampīru vidusskolu. Tur man būs jāmācās turpmākos četrus gadus, kuru laikā mans ķermenis piedzīvos dīvainas fiziskās pārmaiņas un mana dzīve mainīsies pašos pamatos... ja vien šis process mani nenobeigs.

Savukārt labā ziņa – man rīt nebūs jāraksta ģeometrijas kontroldarbs.

Kad sešpadsmitgadīgo Zoju atrod un Iezīmē vampīru Pēddzinis, meitene saprot, ka viņas vecā dzīve ir beigusies. Viņai jāpamet draugi un ģimene, lai dotos mācīties uz Tumsas Namu, kur Zojai būs jāapgūst viena vienīga zinība – kā kļūt par vampīru.

Protams, vienmēr jau ir kāds āķis, un šeit tas ir pavisam vienkāršs – ja esi nesekmīgs, tu mirsti.

Jauns un fascinējošs skatījums uz vampīriem! “Iezīmētā” ir asprātīga, šausminoša un seksīga – vienkārši lieliska!

Džīna Šovaltere, MTV šova Oh My Goth producente

Es izlasīju “Iezīmēto” vienā piegājienā – brīžiem skaļi ķiķināju un brīžiem aizelsos.

Mērija Dženisa Deividsone, New York Times bestselleru sērijas Undead autore

“Tumsas nams” ir viena no labākajām pusaudžu romānu sērijām. Tajā kaut ko sev atradīs jebkurš, kurš kādreiz dzīvē juties sabiedrības izstumts, ilgojies pēc draudzības un vēlējies atklāt savu garīgo pasauli.

Barnes & Noble

Satriecošs sērijas iesākums! “Tumsas nama” sērijā apkopoti visi elementi, kas liek lasītājam nepacietīgi gaidīt turpinājumus. Stāstījums aizrauj jau ar pašu pirmo lappusi un neļauj grāmatu nolikt, līdz tā nav izlasīta.

bookloons.com

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/59777-iezimeta.html

Nodotā. Betrayed

Jaunā vampīru privātskolas skolniece Zoja Redbērda ir iedzīvojusies Tumsas Namā. Viņa ir atklājusi, kādas spējas viņai devusi vampīru dievietes Nakts, un pamazām sāk saprast, ko nozīmē būt jaunajai Tumsas Meitu – skolas elitārās grupas – vadītājai. Pats labākais – Zoja ir ieguvusi jaunus draugus un beidzot jūtas piederīga – Tumsas Nams kļuvis par viņas jaunajām mājām. Viņai ir arī puisis... vai divi.

Tad notiek neiedomājamais – tiek nogalināti divi pusaudži no pilsētas vidusskolas, un visi pierādījumi norāda uz Tumsas Namu, saspīlējot cilvēku un vampīru attiecības Tulsā. Kamēr briesmas uzglūn Zojas vecajiem draugiem, meitene iesaistās reibinošā, aizliegtā flirtā, kas novērš viņas uzmanību no krīzes. Tobrīd, kad viņai visvairāk nepieciešama jauno draugu palīdzība, Tumsas Namu atkal skar nāves roka. Tikai tad Zoja sāk apjaust, ka viņas unikālās spējas var apdraudēt tos, ko viņa mīl visvairāk. Meitenei jāatrod sevī drosme, lai skatītos vaigā nodevībai, kas var salauzt sirdi un satricināt visu viņas pasauli.

„Nodotā”, otrā „Tumsas Nama” sērijas grāmata, ir tumša un seksīga, un tikpat aizraujoša, cik šokējoša.

“Tumsas nama” sērija piedāvā jaunu pavērsienu tradicionālajam vampīru stāstam un patiesi izraisa atkarību... Lasītāji gan sirsnīgi smiesies, gan birdinās asaras – un reizēm pat darīs to visu vienlaikus.

VOYA

Autorēm atkal ir izdevies radīt valdzinošu pārdabisko pasauli, kurā briest tumši noslēpumi. Šīs sērijas varoņi cīnās ne tikai ar parastajām pusaudžu problēmām, bet arī dzīvības un nāves jautājumiem.

Romantic Times

Autores atgriežas ar aizraujošu stāstu! Zojai ne tikai jāglābj pasaule, bet arī jārisina problēmas ar vairākiem puišiem uzreiz... Šie stāsti ir nedaudz sirreāli, tomēr tie šokējoši precīzi atklāj tīņu dzīves nianses.

TeensReadToo.com

Filisa Kristīne Kasta. Phyllis Christine Cast.

http://lffb.lv/raksti/lasit-talak/news/filisa-kristine-kasta-phyllis-christine-cast/?tx_news_pi1%5Bcontroller%5D=News&tx_news_pi1%5Baction%5D=detail&cHash=54e832d5858159b5e240156e7acbdb66

Blogs.

https://fabgramatas.wordpress.com/2014/10/24/p-k-kasta-kristina-kasta-iezimeta-2/

Vēl viens blogs.

https://www.zvaigzne.lv/lv/grupas/ff_gramatas/publikacijas/66456-elina_zalite_p_k_kasta_un_kristina_kasta_nodota.html

Un vēl.

https://www.mammamuntetiem.lv/articles/18596/vampirromana-iezimeta-aizraujosais-turpinajums-nodota/

e-grāmata.

https://egramatas.com/2015/11/02/kristina-kasta-iezimeta/

Atkal atsauksmes.

https://dgfelton.wordpress.com/tag/kristina-kasta/

Seriāls, protams, turpinās, bet latviski, vairāk - nekas, liekas, nav iznācis.