Nagato Juki-čanas pazušana. The Disappearance of Nagato Yuki-chan

Pazīstama arī ar nosaukumu "The Vanishing of Nagato Yuki-chan" (japāniski - "Nagato Yuki-chan no Shōshitsu") ir Nagaru Tanigavas vieglo romānu "Haruhi Suzumija" sērijas spinofs.

Iepriekšējā rakstā par "Haruhi Suzumijas" seriālu tika minēts, ka tas ir stāsts par neparastu interešu grupiņu vidusskolā, ko uzņemas vadīt meitene, kuras vārdā sauc arī seriālu - Haruhi. Izrādās, ka viņa ir ļoti neparasta meitene, kura vēlas dzīvot interesanti un tikai interesanti, lai aizraujoši piedzīvojumi seko viens otram. Pretējā gadījumā viņa ieslīgst melanholijā un - tas var iznīcināt pasauli, jo viņai, pašai nezinot, piemīt tik neparastas spējas. Protams, ka ir spēki, kas to nevēlas pieļaut, tāpēc viņu slepeni uzrauga - citplanētiešu augstākais saprāts, kas nosūtījis savu pārstāvi - humanoīdu Juki Nagato, viņas nejaukā dubliere ir Rioko Asahura - arī "humanoīds interfeiss"; nākotnes cilvēci pārstāv ļoti kautrīgā un skaistā Mikuru Asahina, un vēl ir ekstrasenss Icuki Koizumi. SOS Brigādē parastos cilvēkus pārstāv puisis ar iesauku Kjons (Kyon). Vīņš arī - notikumu stāstnieks. Pēc romānu motīviem uzņemtā lielfilma beidzas ar to, ka Kjonam ir jāizdara izvēle: atstāt izmainīto realitāti kā parastu pasauli, kur visiem personāžiem nav nekādu pārdabisku spēju, bet Haruhi un Icuki pat mācās citā skolā, vai arī atgriezt pasauli, kur viss ir kā sākumā, brīnumu pilnu.

"Juki Nagato" stāsta par pasauli, kura būtu, ja Kjons izvēlētos dzīvot parastu dzīvi. Oriģinālā Pujo (Puyo) manga tika padarīta par seriālu studijas "Kadokawa Shoten" Žurnālā "Young Ace" no 2009. līdz 2016. gadam. Juniči Vada režijā tapa arī anime seriāls, ko TV rādīja 2015. gadā. Galvenās lomas ierunāja gandrīz visi aktieri, kas piedalījās iepriekšējos seriālos.

Seriāls (16 epizodes) sākas ar to pašu laiku, kā lielfilma, tikai nav nekādas SOS Brigādes, bet Nagato un Kjons ir vienīgie literārā pulciņa biedri, bet Nagato, tāpat, kā citā realitātē Haruhi, nolemj sarīkot Ziemassvētku ballīti. Animācija ir veidota citā stilā, lai gan varoņus var atpazīt, tomēr liekas, viss izskatās bērnišķīgāk. Iesakāms skatīties, ja nevēlas šķirties no tik kolorītiem varoņiem, kuri redzēti iepriekš. Atceroties, Haruhi seriāls ir interesants arī ar eksperimentiem, kas var sajaukt prātu: epizožu secība neatbilst notikumu gaitai, bet otrajā sezonā vairākas sērijas stāsta par vienu un to pašu, tikai no citiem rakursiem, jo Haruhi vainas dēļ varoņi kopā ar visu pasauli nokļūst laika cilpā, kad notikumi no 17. līdz 31. augustam nepārtraukti atkārtojas, bet 1. septembris tā arī nepienāk un nākotne ir pazudusi. Kā tas viss beidzas - skatieties Haruhi seriālā!

Nagato seriālu ar titriem angļu valodā var skatīties YouTube. Vikipēdijas raksts par to:

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Disappearance_of_Nagato_Yuki-chan

Pirmā epizode (turpat tālāk arī citas):

https://www.youtube.com/watch?v=j2fxxAVSf18