Meiteņu kempings. Yuru Camp

Tāds mīlīgs ne fantastisks, noskaņu anime par draudzību. Arī "Yurukyan", "Laid-Back Camp". Režisors Kjogoku Josiaki, 2018. gads. Seriāls jaunākām meitenēm, puišu nav. Nezinu gan , kā tālāk būs. 12 epizodes un trīs OVA-s. Manga no 2015. gada.

Rina ir meitene, kura dievina apmesties varenā Fudzi kalna pakājē. Viņa iededzina ugunskuru un mājīgā, ērtā atmosfērā pavada te savus vakarus. Ne velti galvenā varone ir iztērējusi daudz laika un spēku, lai ar velosipēdu nokļūtu pie savas valsts vienām no pazīstamākajām virsotnēm. Šajā ceļojumā neiztika bez piedzīvojumiem un interesantiem atgadījumiem. Sākumā Rinai patīk vientulībā sēdēt pie ugunskura, taču jaunas pazīšanās un negaidītas tikšanās izmaina viņas ceļojumu uz visiem laikiem. Jauna kompānija un vakara kempinga īsta romantika padara meiteni par laimīgāko pasaulē!

Krievu valodā.  http://seasonvar.ru/serial-17649-Devchachij_kemping.html

Lai gan lielākai daļia meiteņu viņas vecumā ir lieliskas atpūtas iespējas, viņas vecumā varētu būt izklaidējošs atvaļinājums ar saviem mīļajiem, taču Rinai Simai ir ideāls veids, kā iztērēt savas brīvdienas, tas ir viens kempings pie Fudži kalna pakājes. No viņas telts būves līdz malkas savākšanai viņa vienmēr ir visu darījusi viena pati un viņai nav plānu pamest savu mazo vientuļo pasauli.

Tomēr tas, kas sākas, kā vienmēr, viena no Rina parastajām kempinga sesijām, kaut kā beidzas kā pārsteigums, jo apmaldījusies cita meitene Nadesiko Kagamihara ir spiesta apmesties viņas kempingā. Viņa sākotnēji plānojusi redzēt gleznaino kalnu skatu uz Fudži kalnu, taču Nadehiko plāni izjūk, kad viņa nonāk gandrīz līdz galamērķim, taču ir pārgurusi un aizmieg uz soliņa. Viena un bez citas izvēles, viņa meklē palīdzību no vienīgās citas tuvumā esošās personas - Rinas. Neskatoties uz savu sasteigto tikšanos, abām meitenēm tomēr ir patīkama nakts kopā, ēdot rāmenu un sarunāties, kamēr ugunskurs viņu silda. Un pat pēc tam, kad Nadesiko māsa beidzot viņu vēlāk naktī atrod, abas meitenes mierīgi pārdomā cita kempingu ceļojuma iespēju.

Angļu valodā, fanu lapa. Skatoties te, pa vidu maisās drausmīgu anime reklāmas.

https://myanimelist.net/anime/34798/Yuru_Camp%E2%96%B3

Vēl viena lapa.

https://anilist.co/anime/98444/Yuru-Camp/

Vikipēdijas lapa. https://en.wikipedia.org/wiki/Laid-Back_Camp

Anime enciklopēdija. https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=20010