Margareta Rodžersone. Kraukļa maģija. Margaret Rogerson

Izobela ir brīnumbērns ar spējām zīmēt

Viņas klientes ir feiri, nemirstīgas būtnes, kuras nespēj izcept maizi vai paņemt rokās rakstāmspalvu, lai neizbirtu pelnos. Tās ir pieradušas izmantot cilvēku amata augļus, kas nav pieejamas pašām, tāpēc mākslinieces portreti šajā apvidū ir lielā vērtē. Taču, kad meitene iegūst klientu ar karaliskām asinīm, viņa pieļauj šausmīgu kļūdu: uzzīmē prinča acīs nāvīgas skumjas – vājumu, kas viņa zemē var būt dzīvības vērts.

Tagad Izobelai, kura viņam seko, ir jāstājas tiesa priekšā, atbildot par to, ko nav izdarījusi.

Taču, ja viņas Amats patiesi satur draudus, ar kuriem radības nav saskārušās visās šīs dzīves tūkstošgadēs? Pirmo reizi portreti var piespiest tās just...

https://www.livelib.ru/book/1003016088-magiya-vorona-margaret-rodzherson

Rakstniece par sevi.

Paldies, ka apmeklējāt manu vietni. Visticamāk, ka esat šeit ieradies, jo es esmu autore. Iepriekš, pirms tšds kļuvu, biju mārketinga asistente, grafiskā dizainere un ārštata māksliniece; un vēl pirms tam es biju kultūras antropoloģijas galvenā pētniece Maiami universitātē Ohaio, arī kanoe laivu uzraudzītāja un atrakciju parku darbiniece. Ja jūs turpināsiet atgriezties vēl vairāk pagātnē, man jums vajadzētu pastāstīt dažus aizraujošus stāstus par pusaugu bērnu, kurš ēda tārpus, ķēra dzīvas bites un mazliet arī cilvēkus, tāpēc es jūms neminēšu detaļas.

Ja es nerakstu, es varu zīmēt, lasīt, spēlēt, veidot pudiņus vai rāpot pa mežu, meklējot krupjus un sēnes. Man patīk kolekcionēt šalles un skatīties vairāk dokumentālo filmu, nekā tas ir sociāli pieņemams (saskaņā ar dažiem viedokļiem). Pašlaik es dzīvoju tikai uz ziemeļiem no Cincinati, Ohaio, bet kādu dienu es gribētu dzīvot blakus mežam, kas naktī kļūst tumšāks, nekā tam vajadzētu būt, un veldzējošo stundu laikā, lai tur skanētu dīvaini trokšņi. Man patīk viss, kas dīvains un neapmierinošs.

https://www.livelib.ru/author/1199891-margaret-rodzherson

Margareta Rodžersone ir New York Times bestselleru autore. Viņa dzīvo pie Cincinati, Ohaio, blakus dārzam, kas ir pilns ar kolibri un rozēm. Apmeklējiet arī viņu MargaretRogerson.com.

https://www.simonandschuster.com/authors/Margaret-Rogerson/2119376194

Mājaslapa.

http://www.margaretrogerson.com/

Vēl par autori.

https://www.simonandschuster.com/authors/Margaret-Rogerson/2119376194