Maģijas grāmata tiem, kuri sāk no nulles. Zero kara Hajimeru Mahou no Sho. Grimoire of Zero

Japāņu anime, 2017. gads. Režisors Hirakava Tecuo.

Ak, šī noslēpumainā brīnumu pasaule. Ko tik tur nevar atrast, kas tik tur nav? Taču nezin kāpēc te visvairāk nemīl raganas. Ar tām pat nepaklausīgus bērnus baida. Nav brīnums, ka pēc tādiem stāstiem bērni apčurāsies un baidīsies no katra trokšņa. Taču viņi pagaidām nenojauš, ka liekas, izdomātiem vecāku stāstiem par tumšajiem spēkiem, ir pavisam reāls pamats. Šajā pasaulē maģijai ir sava vieta. Tie, kuri ar to nodarbojas, ne vienmēr uzskata sevi par tumsas spēku pārstāvjiem. taču visbiežāk brīnumdari maģiju izmanto savā labā, lai veiktu kādu rituālu. taču, tā kā brīnumdaru šajā pasaulē ir ļoti daudz, tad uzrodas arī algotņi, kuri nodarbojas ar ar maģijas pārstāvju medīšanu. Viens no šiem algotņiem ir zvērcilvēks, kurš vēlas atgūt savu cilvēcisko izskatu. viņu arī vajā, jo viņš nav parasts cilvēks. Kādā brīdī viņam uzdod veikt lietu, kur viņam jānogalina kāda ragana. taču tā izrādās pārāk viltīga. Viņa apsola savam slepkavam, ka padarīs viņu atkal par cilvēku, ja viņš izpidīs viņas nosacījumus. Nākas apvienoties, lai sekotu vienam mēŗķim. Zvērcilvēks pēkšņi saprot, ka ragana, ko viņš ir saticis, nemaz nav tik slikta, kā viņam stāstījuši pasūtītāji. Tā nu ši neparastais pāris dodas lielā ceļojumā.

Viss seriāls krieviski. Kopā virs 4 stundas.  https://www.youtube.com/watch?v=qD7iXyv0CVY

Te ir tikai 1. sezona. http://seasonvar.ru/serial-15668-Kniga_magii_dlya_nachinayushih_s_nulya.html

Cita anotācija:

Ir 526. gads. Stāsts vēsta par pasauli, kur eksistē raganas, kuras spēj izsaukt dažādus nelabos, lai tie viņām palīdzētu. Vietējā baznīca nežēlīgi cīnās pret visām raganām. Kaut arī starp tām ir tādas, kas mierīgi sadzīvo ar cilvēkiem, tā saudzēt nevienu netaisās, visas uz sārtu. Vēl šajā pasaulē ir zvērcilvēki - bērni, kas dzimuši parastiem cilvēkiem, taču nesaprotamu iemeslu dēļ ir cilvēku un zvēru sajaukums. Arī tos nereti medī, tāpēc ka zvērcilvēku galvas raganu tirgū vērtē augstu.

Kādā reizē viens zvērcilvēks satiek raganu vārdā Zero. Burve izmanto jaunu maģijas veidu, kas ļauj atteikties no nelabo garu iesaukšanas mūsu pasaulē. Pēc Zero vārdiem, katrs cilvēks, kuram kaut mazliet ir maģisku talantu, var apgūt šāda tipa burvestības. Taču pasaulē vienīgā grāmata, kur rakstīts, kā šādas burvestības apgūt, tika nozagta. Tagad Zero tā ir jāatgūst. Viņa meklē savu seno biedru, bet satikto zvērcilvēku viņa vēlas nolīgt par miesassargu savā garajā ceļā. Par to viņa psola viņu pārvērst par pilnvērtīgu cilvēku.

Vieglie romāni par seriālu. Krieviski. https://ruranobe.ru/r/zkhmns

Fanu lapa. https://myanimelist.net/anime/34176/Zero_kara_Hajimeru_Mahou_no_Sho

Anime enciklopēdija. https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=19014

Treileris oriģinālā. https://www.youtube.com/watch?v=vZGs00TcrNs