Kristena Sikarelli. Kristen Ciccarelli. The Last Namsara. Pēdējā Namsara: Gaismas un tumsas dievi

Grāmata vēsta par Ašu - meiteni, kurai nākas kļūt par pūķu mednieci, lai nolīdzinātu savu vainu pret tēvu, kurš ir pilsētas valdnieks, un pret pilsētas iedzīvotājiem, jo tieši Ašas dēļ daļa no pilsētniekiem un daļa no pilsētas ir iznīcināta pūķa liesmās

Pirmā pūķa, megapūķa. Jūs jau saprotat? Ašas ķermenis ir sakropļots, vēl vairāk, viņa uzskata, ka viņas dvēsele ir tumša un alkst tikai asinis un iznīcību. Vēl Ašai ir jāprecas ar cilvēku, kurš viņu toreiz izglāba. Viņš ir ļauns, neuzticams un atklāti pretīgs. grāmatas sižets ir visai dinamisks, varoņi diezgan labi atklāti, pati pasaule un tās mitoloģija visai labi aprakstīta. Patīkami, ka mīlas līnija viegliem triepieniem izkasīta sižetā. Tā ir maiga un ļoti mīļa, nav apnicīga. grāmatā ir daudz sižeta pavērsienu. Vietām visai negaidītu. te ir gan sena maģija, pūķi, mīlestība, asinis, drāma un vēl kas cits. Kopā ar galveno varoni mēs iesim pa viņas dzīves ceļu, līdz pašatklāsmei, uzticībai un draudzībai. Neskatoties, ka tā ir young adult žanrā, patīkami, ka tā nav pārāk naiva, tur nav rozā puņķu upju un ezeru. Grāmata vietām ir mīļa, vietām cietsirdīga, taču vienmēr - interesanta.

https://www.livelib.ru/author/1167480-kristen-sikkarelli

Visa triloģija.

The Last Namsara / Pēdējā Namsara: Gaismas un tumsas dievi. 2. The Caged Queen / Pēdējā Namsara: Sagūstītā karaliene. 3. The Sky Weaver.

https://www.livelib.ru/author/1167480-kristen-sikkarelli

Mājaslapa.

Kristena Sikarelli ir starptautisku bestselleru autore fantāzijas žanrā. Viņas pirmais romāns „Pēdējā Namsara” debitēja UK’s Children & YA čartā, tiekot nosaukta par vienu indigo labākajām grāmatām tīņiem, tā tika tulkota 12 valodās. Pirms grāmatu rakstīšanas iztikai viņa strādāja maiznīcā, indiešu grāmatnīcā un par keramiķi. Pašlaik viņa dzīvo vētrainā, piejūras līcī Ņūfaundlendas ziemeļu pussalā ar savu kalēju [blacksmith] un suni-glābēju.

https://www.kristenciccarelli.com/