Kosmiskais kuģis "Agga Ruter". Spaceship Agga Ruter

Zinātniski-fantastisks hentai - OVA anime, 1998-1999. gadi (4 epizodes), autors Masaki Kajishima.

Kosmiskā kuģa "Agga Ruter" avatars Kei audzina par varoni zēnu Taiyo, ko viņa atradusi katastrofu cietušā kuģī. Tur gājuši bojā zēna vecāki, tāpēc Kei uzņemas viņa audžumātes lomu un, kad zēns pieaug, arī viņa seksa partneres lomu, lai iemācītu zēnam šo māku. Abi uz kuģa ir vieni, taču sieviete saprot, ka jauneklim ir jāiepazīst cilvēku pasaule, lai kļūtu par pieaugušu vīrieti.

Taiyo jau ir pilngadīgs, viņam jāatstāj sava "ligzda", jāsāk dzīvot arī ar citiem cilvēkiem. Kā saukta, uzrodas kosmosa pirāte Jannis, atalgojuma medniece, kuras uzdevums šoreiz par lielu naudu sagūstīt "Agga Ruter", lai nogādātu to pirātam Shank. Pārlieku viegli kuģi arī sagūsta, abi tajā atrodošies pirātei liekas īsti muļķi, tāpēc viņa fatāli kļūdās: liek abiem uzkopt kuģi. Tas beidzās ar pašas pirātes sagūstīšanu, Kei un Taiyo atklāj, ka Jannis ir vilkate - kaut kādos modifikācijas eksperimentos pārveidots cilvēks. Taču tas nepalīdz viņai, turklāt Jannis uzzina, ka tieši Shank ir nogalinājis Taiyo vecākus. Trijotne nolemj neatdot kuģi, turēties kopā, lai meklētu kosmosā zudušās tehnoloģijas un citus dārgumus.

http://allthetropes.wikia.com/wiki/Spaceship_Agga_Ruter

Seriāls atšķiras no galvenās hentai masas ar to, ka te varoņu sekss nav vardarbīgs, bet dod abpusēju baudu. Nu, vismaz tik tālu, cik zinu. Linkus, dabiski, nedodu.

Anime, liekas, ir redzams pats seksīgākais zvaigžņu kuģis zinātniskās fantastikas pasaulē!

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=3009