Ketrīna Ormsbija. Māja Papeļu mežā

Apraksts par autori un viņas dailradi

Visu mūžu Lī un viņa māte kalpoja Atmiņu kundzei, bet Fēlikss un viņa tēvs kalpoja Nāves kungam. Vikeriju dvīņi dzīvoja Papeļu nama pretējās pusēs, un viņu vecāki nevarēja redzēt viens otru. Tāda bija vienošanās, un tā bija neiznīcināma, līdz viņu dzīvē ienāca Grethena Vipla. Jaunākā no Zinšu teicēju dzimtas, viņa apsolīja brāļiem lauzt maģisko vienošanos. Apmaiņā Grethena lūdza izmeklēt noslēpumainu meitenes slepkavību, kas notika viņu pilsētā. Vai trīs draugi spēs atjaunot taisnīgumu, ja Nāves kungs izkļivis no kontroles un sāk atņemt dzīvības ne pēc grafika?

https://iknigi.net/avtor-ketrin-ormsbi/178557-dom-v-topolinom-lesu-ketrin-ormsbi.html

Екатерина Морозова (Catherine de Froid) un Кэтрин Ормсби (Ketrīna Ormsbija)

"Taša mīl Tolstoju" - romāns, nav fantastika.

https://testlib.com.ua/book/tash-lyubit-tolstogo-8e1bcb/

Mīlestības fantāzijas romāni.

https://litnet.com/ru/morozova-ekaterina-u28431/stories

Absolūti nenoskaidrojama autore. Varbūt pagaidām. Varbūt pseidonīms? Varbūt vairākas autores. Varbūt tiešām ir runa par divām autorēm? Tipiski krievu literatūrai, izvēlas rietumniecisku vārdu un tik raksta.

Morozova par sevi.

Par mani

Gudriniece, skaistule, sportiste un vispār!!!!!!!!

Kopumā, lūdzu, mīliet un esiet labvēlīgi. Lūdzu, novērtējiet manus pieticīgos darbus, man tas patīk, kad cilvēki komentē tekstu ar gudrām domām. Es ceru uz atbalstu un sapratni. Par visiem maniem neglūdumiem es jau iepriekš atvainojos pateicīgajam lasītājam. Un es centīšos nevienu nepievilt.

https://litnet.com/ru/morozova-ekaterina-u28431/about

It kā tulkojusi Vonnegūtu.

https://testlib.com.ua/book/dzhenni-630be7/