Ketrīna Ārdena. Miglainā ieleja

Apraksts par autori un viņas daiļradi

Reiz vienpadsmit gadus veca meitene Ollija izglāba vecu grāmatu no nenovēršamas bojāejas upē. Atbraukusi ar klasi uz noslēpumainu fermu "Miglainā ieleja", viņa atklāj to pašu personāžu  apbedījuma vietu, par kuriem lasīja baismus stāstus: meitene beta, divi brāļi - Kalebs un Džonatans, viņu māte. Pati ferma apbrīnojamā kārtā ir līdzīga tai, par ko rakstīts grāmatā... Un tik nelaikā, kukurūzas lauku vidū, starp noslēpumainiem biedēkļiem un baisa meža salūzt skolas autobuss, pārstāj darboties telefoni, bet uz veca, salauzta pulksteņa Ollijai parādās biedējošs brīdinājums: "Slēpies!"

https://www.livelib.ru/book/1002954943-tumannaya-dolina-ketrin-arden

Par autori.  Katherine Arden

Ketrīna Ārdena ir dzimusi Hjūstonā, mācījusies Midlberijas koledžā. Mācību laikā aizrāvās ar krievu kultūru. Tāpēc viņa nolemj tālāk mācīties braukt uz Maskavu, kur iestājas RGGU. Nomācījusies tur divus gadus, meitene atgrie;zas ASV un uzraksta krievu pasaku "Lācis un Lakstīgala".

https://www.livelib.ru/author/730287-ketrin-arden

Vairāk par viņu.

https://www.fantasticfiction.com/a/katherine-arden/

Bibliogrāfija.

Winternight Trilogy / "Ziemas nakts": 1. The Bear and The Nightingale (2017) / Lācis un Lakstīgala 2. The Girl in the Tower (2017) / "Meitene tornī" 3. The Winter of the Witch (2018) / "Raganas ziema".

 Small Spaces / "Miglainā ieleja": 1. Small Spaces (2018) / Miglainā ieleja  2. Dead Voices (gaidāma 2019) [Ieplānots četru grāmatu cikls]

Antoloģijas: 2016 - Del Rey Sampler (2016) 2017 - Del Rey Sampler: Excerpts from Upcoming and Current Titles (2017)

https://www.livelib.ru/author/730287-ketrin-arden

Mājaslapa.

http://katherinearden.com/

Facebook lapa.

https://www.facebook.com/katherineardenauthor/