Kaujas bitītes. Chu Feng: Bee

Šoreiz par ķīniešu animācijas seriālu, kas veidots 2015. gadā. Nezinu, kā tālāk, bet sākums ir tāds, ka eiropeiskā domāšana par to, ka maniakālus slepkavas un izvarotājus nekādā ziņā nedrīkst nogalināt, dabū pa saules pinumu. Sākums ir ārkārtīgi asiņains, lai gan turpinājums - šausmīgi klišejisks: vidusskolā ierodas apmaiņas skolniece - skaistule, kuras priekšā visi puiši krīt ceļos, bet galvenais varonis izjūt šausmīgas bailes, jo agrāk ir redzējis šo meiteni darbībā. Bez šaubām - 18+

Citi nosaukumi: angļu - "School Shock", japāņu - "Hinabachi: BEE" (雛蜂- -B.E.E-). Režisors Li Haoling.

Jaunākiem laiki. Kaujās sāk izmantot jaunu ieroču veidu, kas izspiež visus citus. Parasts jauneklis Sun Cze Sjuaņs (Sun Haoxuan) neķer zvaiznes no debesīm un savā dzīvē neplāno neko īpašu, mācās, strādā, ir slepus iemīlējies savā klases biedrenē, bet kautrējas to viņai pateikt. Pēkšņi, lielveikalā viņš kļūst par teroristu iebrukuma liecinieku un gūstekni. Teroristi ir ārkārtīgi nežēlīgi, puiša dzīvība karājas mata galā, teroristi gatavojas ik pēc 10 minūtēm vienu ķīlnieku nogalināt, pulicijas mēģinājumi ķīlniekus atbrīvot izgāžas, bet puisim jākļūst par pirmo, ko nogalinās. Taču pēdējā mirklī uzrodas neparasta, bruņota meitene, kura vēsā mierā nogalina praktiski visus teroristus. Izrādās, ka viņa ir no specvienības "Avangards", viņai ir kaujas aizsargkostīms - bite.

Pasaule ir mainījusies, armija tagad cīnās, izmantojot meha un eksoskeletus. Par to visu varēsiet uzzināt, noskatoties šo seriālu.

http://seasonvar.ru/serial-12361-Boevye_Pchelki.html

Fanu lapa. Tikai 6 epizodes, turklāt ķīniešu anime epizodes ir 2 reizes īsākas par japāņu seriālu epizodēm.

https://myanimelist.net/anime/29876/Chu_Feng__BEE

Raksts angļu vikipēdijā.

https://en.wikipedia.org/wiki/School_Shock

Kaur kāda informācija par seriāla jaunu veresiju. Viss balstās uz Ķīnā izdoto manhua (tā tur sauc mangu).

https://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=13007