Jūs esat arestēts. You're Under Arrest

Jautrs japāņu anime no 1996. gada. Nav fantastika, tāds policijas seriāls ar galvu reibinošiem piedzīvojumiem. Režisors Dzjundzi Nisimura.

Ceļu policistu darbā nav nekādas romantikas. Galvenā varone katru dienu izbrauc patrulēt ielas, palīdz novērst ielu sastrēgumus, izraksta sodu pārkāpējiem un ceļu kustības noteikumu neievērotājiem. Kaut arī mācoties policijas akadēmijā viņa ir sapņojusi pavisam par citu. Par to, kā viņa vāks pierādījumus, ķers ļaundarus, atrisinās vissarežģītākās lietas. Taču pagaidām tas viss viņai ir tāls sapnis, nav pat zināms, vai to kādreiz izdosies realizēt. Tānu meitenēm - policistēm nekas cits neatliek, kā flirtēt ar šoferiem - vīriešiem. Citādi no garlaicības var nomirt.

http://seasonvar.ru/serial-9123-Vy_arestovany.html

2018. gadā iznāk seriāla atkārtojums dublāžā. "Taiho Shichauzo!"

Ceļu policijas ikdiena ir pilna ar pārsteidzošiem un interesantiem piedzīvojumiem, kas var izvērstioes par dinamisku ekšenu, kur papilnam pakaļdzīšanās un bīstami manevri. Ceļu policija rūpējas par kārtību Japānas ielās. Galvenās varones ir mīļas meitenes, kuras dienē tikai neilgu laiku. Viņas patrulē savu rajonu, mēģinot rūpēties par drošību, ko cenšas graut visāda veida huligāni un noziedznieki. Katru reizi - jauns notikums, ar kuru meitenēm Mijuki kobajakavai un Natsume Tsudžimoto ir jātiek galā. 

http://seasonvar.ru/serial-19762-Vy_Arestovany-0-season.html

Avots bija manga, kas iznāca no 1986. līdz 1992. gadam. Vēlāk ir iznākuši vairāki anime seriāli un filma.

https://en.wikipedia.org/wiki/You%27re_Under_Arrest_(manga)

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/1577/Taiho_Shichau_zo

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt0111351