Jamada un septiņas raganas. Yamada-kun to 7-nin no Majo

Pusaudžu-jauniešu (arī pieaugušo) kino pārdabiskajā žanrā ir populāra tēma, kad visdažādāko iemeslu dēļ abi dzimumi samainās vietām. Protams, ka arī anime nevarēja apiet šo tēmu. Tāpēc pastāstīšu par vienu no tādiem piedzīvojumu gabaliem, kur var atrast daudz jautrības un nedaudz erotikas, un atkal daudz romantikas. Jā, ir arī kaušanās... brīdināju!

Režisors Tomoki Takuno. 2015. gads.

Šis ir visai neparasts stāsts, kas stāsta par parastiem Suzaku vidusskolas skolniekiem, kuri izrādās - pavisam neparasti. Mūsu priekšā atklājas divi, pilnīgi dažādi personāži. Viņa - labākā no labākajām, vidusskolas zvaigzne, kura ir ne vien ļoti skaista, bet arī izcili gudra. Sauc viņu - Širaiši Urara. Dabiski, ka tādai meitenei neko neizsaka vārds Jamada Rju. Tomēr viņa zina, ka viņš ir skolas pirmais lūzeris, kurš neko nav sasniedzis, bet dzīvo pašu garlaicīgāko dzīvi kā pilnīgs neveiksminieks. Viņu ceļi nešķērsojas, līdz abi saskrienas uz kāpnēm un apgāžas. Rezultātā Jamada nāk pie samaņas medpunktā - Širaiši ķermenī. Izrādās, ka meitene savukārt atrodas Jamadas ķermenī. Tā nu sākas viņu pazīšanās un savu īpašo spēju atklāšana, iesaistot arī citus. Atdzimst paranormālo parādību klubs.

Izskatās, ka tas viss minimāli atgādina "Haruhi melanholiju", taču par plaģiātu saukt to nevar. Viss ir savādāk.

Seriāls krieviski.

http://seasonvar.ru/serial-11650-YAmada_i_Sem__Ved_m.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/28677/Yamada-kun_to_7-nin_no_Majo_TV

Fendoma lapa.

http://nananinnomajo.wikia.com/wiki/The_Seven_Witches

Vikipēdijas lapa.

"Yamada-kun and the Seven Witches" bija mangu sērija, ko sarakstīja un ilustrēja Miki Jošikava. Mangu sērija tika publicēta no 2012. gada februāra līdz 2017. gada februārim.

Televīzijas seriāls  (ar aktieriem) tika rādīts no 2013. gada. Anime seriāls tika veidots no 2014. līdz 2015. gadam.

https://en.wikipedia.org/wiki/Yamada-kun_and_the_Seven_Witches