Irēne Cimmermane. Mis Edisona. Mūsu ģeniālā, ķertā skolotāja

Apraksts par aytori un tās daiļradi

Oskars un Emma varētu kļūt par labiem draugiem, ja vien nebūtu kāda mazītiņa bēda – meitene ir neredzama. Pie tā vainīga savādniece mis Edisona, kura ne vien skolā māca abiem angļu valodu, bet ir arī traki ģeniāla izgudrotāja. Viņas jaunākā ideja: neredzamības skeneris, kam diemžēl saplīsusi vissvarīgākā detaļa – divdesmit septiņu polu dubultais maiņas adapters. Oskaram iespējami drīz jāsagādā tam aizvietotājs, citādi var gadīties, ka Emma paliek neredzama uz visiem laikiem. Turklāt zēnu neliek mierā Gnaku banda no skolas, un arī mājās ne viss rit gludi. Vai Oskaram izdosies laikus atrisināt sarežģījumus?

https://www.janisroze.lv/lv/gramatas/berniem-un-jaunatnei/dailliteratura-berniem-un-jaunatnei/gramatas-jaunaka-skolas-vecuma-berniem/mis-edisona-musu-geniala-kerta-skolotaja.html

Par rakstnieci.

Irēne Cimmermane (Irene Zimmermann) dzīvo Bādenbādenes tuvumā, kopā ar saviem diviem augošiem dēliem un kaķiem. Ar pseidonīmu Zimmermann & Zimmermann viņa ir sarakstījusi daudzas grāmatas, kas tulkotas daudzās valodās, tajā starpā; itāļu, lietuviešu, ķīniešu un turku.

Irēne Cimmermane, dzimusi Rāvensburgā, ir studējusi ģermānistiku un politiskās zinātnes Alberta Ludviga Universitātē, Freiburgā. Strādājusi par skolotāju un kopā ar savu vīru Hansu-Ginteru Cimmermani (Hans-Günther Zimmermann_ ir sarakstījusi daudzas grāmatas jauniešiem. Viņu pirmā grāmata bija "der Reihe Das tolle Trio", Vēlāk viņa koncentrējās uz panākumus nesošām grāmatām meitenēm, tajā vidū - "Mathe, Stress und Liebeskummer", kas 2004. gadā ar nosaukumu "Maths, Stress and a Lovesick Heart" tika izdota arī angļu valodā. Irēnes Cimmermanes grāmatas izdod Thienemann Verlag sērijā „Freche Mädchen - Freche Bücher“.

https://de.wikipedia.org/wiki/Irene_Zimmermann