Ingūna Pranka. Klusuma kliedziens

Stāsts par slepkavību izmeklētāju Karlosu Ventliju, kuram, par spīti savām privātajām problēmām, nākas izmeklēt savādas slepkavības Kronsvelā, nelielā pilsētiņā, kuru 16. gadsimta sākumā nodibinājis kāds bagāts, reliģisks uzņēmējs, kas vēlējies attīstīt savu utopisko ideju par vietu, kur cilvēku kopiena spētu pārtikt un eksistēt bez naudas kā apmaksas līdzekļa.

Varbūt tās ir pavisam parastas slepkavības, bet ja nu mūžsena kara atblāzma pasaulē? Kara, kas jau gadu tūkstošiem norisinās starp debesīm un elli...

Darbā līdzās mistiskajiem notikumiem apspēlētas arī vīrieša un sievietes savstarpējās attiecības, nodevības rūgtā un sājā garša. Kas ir cilvēks pēc tā, ko piedzīvojis? Un kā pasaules pagātne ir ietekmējusi to pasauli, kurā cilvēks dzīvo pašlaik? Atbilde, lai nu paliek lasītāja paša ziņā.

https://www.valtersunrapa.lv/lv/e-veikals/gramata/66427/klusuma-kliedziens

Arī te.

http://www.jumava.lv/jaunumi/item/2636-inguna-pranka-klusuma-kliedziens.html

Par autori. Intervijas fragments.

https://www.zz.lv/kultura-un-izklaide/citas-zinas/pec-noradijuma-ka-pirmais-romans-ir-parak-romantisks-un-salds-inguna-pranka-uzraksta-asinainaku-244518

Rakstniece nāk no Elejas, kur arī pašlaik dzīvo.

Autores video pašai par sevi. Tūrisma informācijas centra vadītāja Lielplatones muižā. Cik noprotams, arī seno laiku deju kopas dalībniece. „Labāk būt par lielu atomu mazā miestā, nevis par sīku molekulu lielpilsētā”. Cits nosaukums: Lielplatones pagasta tūrisma punkta vadītāja.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=26&v=en84o6XNxwo&feature=emb_logo

Atsauksmes – nu tā, ne visai. Bet, jāizlasa, lai var vērtēt…