Iebrucēji sešu tatami istabā. Rokujouma no Shinryakusha!?

Japāņu humora anime, 2014. gads. Režisors Shin Oonuma. Standarta joki arī ir, bet citādi ļoti jautrs seriāls. Vairāk orientēts zēnu auditorijai. Kārtējais harēma anime. Pēc sižeta – it kā līdzīgs jaunajam anime „Juuna un spokainie, karstie avoti”.

Kataro Satomi dzīvo bez mātes, tēvs mēģina nodarboties ar puiša audzināšanu, taču lielāko daļu viņš nav mājās, jo darba darīšanās braukā apkārt.

Lai turpinātu mācības vidusskolā, Kataro pārbrauc uz citu pilsētu. Ieradies jaunajā vietā, viņš dodas dzīvokļa meklējumos un viņam paveicas, viesnīcā „Corona” izrādās, ka izīrē 106. numuru, turklāt pa pavisam zemu cenu – 5 tūkstošiem jēnu mēnesī.

Šīs iestādes saimniece ir jauna meitene Sidzuka, turklāt mācās tajā pašā skolā, kur nolēmis mācīties Kataro. Varonis ir ļoti priecīgs par tādu veiksmi.

Taču lētā cena atklāj istabas noslēpumu, pareizāk sakot, tā izrādās ar pārsteigumu. Tur jau sen dzīvo meitene-spoks Sanae. Jaunais kaimiņš viņa nekādas labas jūtas neizsauc un viņa visiem spēkiem cenšas pusi no istabas padzīt, pat draudot nogalināt.

Situācija iziet no kontroles, kad pēkšņi istaba sāk pievilkt citus maģiskus radījumus no visām malām. Te pēkšņi ierodas lielā pazemes valstības priesteriene, istabā ar troksni ielido jauna burve Jurika, kura izdodas par labā un gaismas kalponi, kaut puisis viņu notur par kosplejisti. Nedaudz vēlāk maģiskajā istabā ierodas zvaigžņu princese Tija, kurai ir obligāti jāatkaro kāda teritorija no Zemes, lai pierādītu savas spējas valsts vadīšanas eksāmenā.

Katra no meitenēm cenšas tikt vaļā no puiša un konkurentēm. Līdz ierodas niknā mājas saimniece, jo troksnis un grautiņš draud sagraut māju. Ko lai izdomā jauneklis Kataro Satomi, lai pats nepaliktu uz ielas? Kurš paliks saimniekot istabā?

Puisis izdomā viltīgu plānu: visi izspēlēs kāršu turnīru, uzvarētājs paliks. Taču arī meitenes saka, ka piedāvās savas spēles, lai viss būtu godīgi. Cīņa par izdzīvošanu sākas un varoņus gaida vēl daudzi pārsteigumi.

Seriāls krieviski.

http://seasonvar.ru/serial-10095-Zahvatchiki_komnaty_na_shest__tatami.html

Arī te.

https://www.youtube.com/watch?v=-eTHIrGQ7OQ

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/22865/Rokujouma_no_Shinryakusha_TV

Seriāls angliski.

http://www.crunchyroll.com/invaders-of-the-rokujyoma

Wiki lapa.

http://invaders-of-the-rokujouma.wikia.com/wiki/Invaders_of_the_Rokujouma_Wiki

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=15865