Hans Solo: Zvaigžņu karu stāsts

Hans Solo - ātrākais pilots, pārgalvis un slavens kontrabandists, kurš iemantojis slavu tālajā Galaktikā. Šis ir stāsts par viņa jaunības dienām, kad dzima viena no slavenākajām "Zvaigžņu karu" leģendām.

Šis ir stāsts par to, kā viņš kļuva par "Tūkstošgades piekūna" īpašnieku, šis ir stāsts par to, kā viņš satika Čubaku, stāsts par to, kā viņš pirmo reizi saskārās ar dumpiniekiem, kas nākotnē gāza Impēriju. Stāsts par to, kā viņš nokļuva uz Tatuīnas, lai kalpotu hatiem.

Filmas režisors ir Rons Hovards (Ron Howard, filmas: "Šlaksts", "Kūniņa", "Vilovs", "Apollo-13", "Brīnišķīgais prāts", "Da Vinči kods"), kurš pats par sevi ir klase, tāpēc filma nevarēja neizdoties, un tajā ir viss: spriedze, romantika, izglābšanās pēdējā mirklī un arī bojā eja.

Tāpat tas ir visai netipisks pēc stila, salīdzinot ar klasisko triloģiju. Pa šīm desmitgadēm kosmiskā opera ir kļuvusi nobriedušāka. To jau jūs paši ziniet. Tomēr arī te ir galvu reibinoši piedzīvojumi un Impērijas pasaules laupītāju un kontrabandistu ikdiena, kur uzticēties nevar nevienam, bet tas, kurš liekas labākais draugs, izrādās lielākais ienaidnieks. Taču tieši tas rezultātā arī palīdz uzvarēt.

Patīkamu skatīšanos! Ir vērts redzēt Hanu Solo jaunībā un uzzināt, kā viņš kļuva par to, kādu mēs viņu iepazinām klasiskajā triloģijā.

https://www.forumcinemas.lv/event/302410/title/hans_solo_zvaig%C5%BE%C5%86u_karu_st%C4%81sts/