Gregs F. Gifūns. Asins sezona

Apraksts par autoru un viņa darbu

Savulaik bērnībā Alans, Riks, Donalds un Bernards bija nešķirami draugi. Tagad viņiem jau ir pāri četrdesmit, ikviena dzīve nav bijusi pārāk veiksmīga, viņu ceļi ir novirzījušies, un briesmīgas ziņas pulcē vecos draugus: pašnāvību izdarīja Bernards, visvientulīgākais un nekaitīgākais viņu kompānijā. Alans, Riks un Donalds atrod mirušā ziņojumu, kurā Bernards atzīst, ka patiesībā viņš bija sērijveida slepkava. Pat tad, kad policisti pilsētā atrod apbedītus sakropļotus līķus, viņi nespēj noticēt uzzinātajam, taču drīz vien murgu un briesmīgu modināšanas redzējumu dēļ viņi saprot, ka Bernards, iespējams, ir miris, bet nepazudis, un ir kaut kas vēl sliktāks, kas stāv aiz viņa personas. Kad draugi sāk meklēt atbildes Bernarda pagātnē, viņi saprot, ka reiz bērnībā ar viņiem notika kaut kas briesmīgs: notikums, par kuru viņi visi izvēlējās aizmirst. Un tagad patiesība draud iznīcināt ne tikai viņu dzīvi, bet arī idejas par pasaules uzbūvi.

https://www.litres.ru/greg-f-gifun/sezon-krovi/

Vikipēdija par autoru.

Gregs F. Gifūns (dzimis 1963. gada 12. novembrī Midlseksas grāfistē Masačūsetsā) ir šausmu autors, vairākkārtējs Brema Stokera balvas un Starptautiskās šausmu ģildes balvas nominants papildus - vienai Britu fantāzijas balvai.

Kristofers Rīss dēvē Gifūnu par "mūsdienās labāko šausmu romānu un pārdabisko trilleru rakstītāju".

Gifūns ir uzrakstījis 17 romānus, papildus vēl scenārijus un publicējis īso stāstu krājumus.

Viņš ir arī Thievin 'Kitty Publications galvenais redaktors un bijušais fantastikas žurnāla The Edge: Tales of Suspens redaktors no 1998. līdz 2004. gadam.

Pilna laika autors un redaktors Gifūns dzīvo Marionā, Masačūsetsā kopā ar savu sievu Kerolu un kaķu baru. Kopš 2011. gada viņš dzīvoja Warehamā, Masačūsetsā.

https://en.wikipedia.org/wiki/Greg_F._Gifune