Gaisa pirāti. Elemental Gelade

Japāņu anime seriāls tulkojumā tā tiek saukts krievu valodā. Režisors Ueda Sigeru. 2005. gads. Dīzeļpanks ar mistiku.

Būdams vēl pavisam jauns cilvēks, Kou nokļūst pirātu-flibustjēru vienībā, kas darbojas gaisā. Viņu vienības nosaukums ir "Sarkanais lūsis".

Pēc kāda sekmīga uzbrukuma svešam kuģim izrādās, ka starp salaupītajām mantām ir arī noslēpumaisns sarkofāgs, kuru atverot, galvenais varonis ierauga skaistu meiteni Edelraidu. Viņa nav īsti cilvēks, taču atstāj uz puisi neizdzēšamu iespaidu. Viņa ir senas dzimtas pārstāve un viņai piemīt varenas pārdabiskas spējas, kaut arī no skata to nemaīsi. Tomēr šo pašu spēju dēļ uz meiteni tiek rīkotas īstas medības, daudzi viņas dēļ pat ir gatavi slepkavot.

Kou nolemj kļūt par meitenes aizsargu un palīdz viņu pasargāt no visādu neliešu-mednieku uzbrukumiem. Tā nu viņam nākas visur sekot meitenei, kas pilnībā izmaina viņa dzīvi. Viņš atrod daudz jaunu draugu, taču arī ienaidnieku - ne mazums.

http://seasonvar.ru/serial-3487-Elemental_Gelade.html

Var redzēt arī YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=N_l5q9QBx9k

"Elemental Gelade" ("Erementaru Jereido", raksta arī kā "Erementar Gerad") ir japāņu manga (2002-2009): To sarakstījusi un uzzīmējusi Mayumi Azuma. Tā ir adaptēta 26 epizodu anime un spinofa mangai "Elemental Gelade: Flag of Blue Sky". Kā arī tapusi video spēle "Star Ocean: The Second Story".

No Vikipēdijas.

Oficiālā mājaslapa japāniski.

http://www.mag-garden.co.jp/erementar-gerad/

Fanu lapas.

https://myanimelist.net/anime/1250/Erementar_Gerad

un...

http://elementalgelade.wikia.com/wiki/Elemental_Gelade_Wiki

Pirātu gaisa kuģa "Sarkanais lūsis" apkalpes loceklis Kou saskaras ar dīvainu laupījumu: senas edelraidu rases pārstāvi - skaistu meiteni, kura var pārvērsties par bīstamu ieroci sava īpašnieka rokās. Meitene kļūst par puiša draudzeni un ieroci. Viņa vēlas nokļūt uz visu edelraidu sapņu pilsētu Edegārdenu, tāpēc puisis pamet savus pirātus un dodas uz šo noslēpumaino vietu, pa ceļam sastopot draugus un arī ienaidniekus, kuri vēlas meiteni iznīcināt. Piedzīvojumu pilnais ceļojums var sākties.