Fonda Lī. Nefrīta pilsēta. The Green Bone Saga

Apraksta par autori un viņas daiļradi

Jade City

"Nefrīta pilsēta" sāk episku sāgu par ģimeni, godu un tiem, kuri dzīvo un mirst pēc senajiem nefrīta un asins likumiem.

Prēmiju

"Nebula", 2017 - labākais romāns,

"Locus", 2018 - labākais fantāzijas romāns finālists.

"Stilīga un darbības piepildīta ... episka drāma, kas atgādina labākās klasiskās Honkongas gangsteru filmas, bet fantāzijas metropolē" Ken Liu

Nefrīta pilsēta. Tikai šeit modernās tehnoloģijas tiek sajauktas ar senajām tradīcijām, un tikai šeit tās iegūst maģisku nefrītu - minerālu, kas piešķir ārkārtējas spējas.

Ģimene ir pienākums, nefrīts ir vara, bet gods ir pāri visam. Tā saka Zaļo kaulu brālība, kas sadalīta klanos.

Varas slāpes piespiež viena klana galvu iet pret nefrīta karotāju goda kodeksu. Atbilde nav ilga gaidāma. Kad Zaļie kauli cīnīsies, nebūs iespēja palikt malā, un likme cīņā vairs nebūs zaļais akmens, bet gan dzīvība.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/659825/

Nefrīta karš. Jade War

Zaļo kaulu klani noslēdz piespiedu pamieru saistībā ar saspīlēto starptautisko situāciju. Espenija gatavojas iebrukumam Oortoko un pieprasa Kekonas varasiestādēm vairāk maģisko nefrītu, lai apbruņotu savus karavīrus. Kontrabandas līmenis aug, un mazas bandas kļūst nekaunīgākas un sāk konkurēt ar veciem klaniem.

Koulu ģimene apvieno spēkus, lai stātos pretī briesmām, taču visu nav iespējams paredzēt, īpaši, ja pretinieks nav pazīstams ar nefrīta brālības goda jēdzieniem, kodeksu un tradīcijām.

5 iemesli kāpēc pirkt:

1. Turpinājums «Nefrīta pilsētai», kas ieguvusi «Vispasaules fantāzijas prēmiju».

2. Fondas Li ciklu sauc par fantāzijas žanra «Krusttēvu».

3. Dinamisks sižets un episkas maģiskās cīņas.

4. Oriģināla pasaule, kur maģija sadzīvo ar mūsdienu tehnoloģijām.

5. 4,5 no 5 — romāna reitings Amazon. [Nevaru nedot informāciju, ja jau tik nozīmīgi romāni, tomēr duāla sajūta, jo vienmēr esmu domājis, ka "labs gangsteris ir miris gangsteris", tāpēc nejūsmoju par šādu žanru - ila piezīme.]

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/738591/

Fonda Li.

Fonda Lī ir zinātniskās fantastikas un fantāzijas rakstniece pieaugušajiem un pusaudžiem. Fonda savu pirmo romānu uzrakstīja piektajā klasē garu ikdienas autobusu braucienu laikā uz skolu un no tās. Dažus gadus vēlāk viņa no visiem klasesbiedriem izgatavoja sava otrā romāna - gudrās supervaroņu sāgas - varoņus, ko sarakstīja kopā ar draugu. Dzimusi 1979. gada 10. martā Kalgari, Kanādā, šobrīd dzīvo Portlendā, Oregonas štatā.

«Vispasaules fantāzijas prēmija» 2018. par grāmatu «Nefrīta pilsēta»

«Nebula» 2017. par grāmatu «Nefrīta pilsēta»

Sīkāk: https://www.labirint.ru/authors/205335/

Fonda Lī (dzimusi 1979. gada 10. martā) ir kanādiešu-amerikāņu spekulatīvās fantastikas autore.

Lī debijas jauno pieaugušo romāns “Zeroboxer”, ko izdevusi Flux Books, tika nominēts 2016. gada Andre Nortones balvai. Viņas otro romānu jauniešiem-pieaugušajiem "Exo" 2017. gadā izdeva Scholastic, un tas tika nominēts 2018. gada Andre Nortones balvai. Viņas debijas romāns pieaugušajiem "Jade City", kuru 2017. gadā izdeva Orbit Books, bija 2018. gada Nebula balvas par labāko romānu fināliste un ieguva 2018. gada Pasaules fantāzijas balvu. "Exo" turpinājums ar nosaukumu "Cross Fire" tika publicēts 2018. gada sākumā.

https://en.wikipedia.org/wiki/Fonda_Lee

"Mir fantastiki" recenzija.

https://www.mirf.ru/book/fonda-lee-nefritovyj-gorod/