Entonijs Raians. Anthony Ryan

Entonijs Raians ir dzimis Skotijā 1970. gadā, taču lielāko daļu no savas pieauguša cilvēka dzīves ir pavadījis Londonā. Pēc ilgas karjeras Britu Civilajā dienestā viņš kļūst par pilna laika rakstnieku, kad populārs kļūst viņa pirmais romāns "Asins dziesma" Blood Song, pirmā grāmata no „Raven’s Shadow” triloģijas. Viņam ir grāds vēsturē, viņu interesē māksla, zinātne un perfekta, īsta ela pinte.

Par autora interesēm un dzīves jaunumiem lasiet Entonija blogā:

http://anthonystuff.wordpress.com

Autora mājaslapa.

https://anthonyryan.net/

"Asins dziesma"

Episka fantāzija, kas pēta personību u starpvalstu konfliktu, uzticības un reliģijas jautājumu tēmas. Vaelins El Sorna, Sestā ordeņa brālis, no bērnības tika mācīts cīnīties un nogalināt ticības dēļ. Viņš nopelnīja daudz vārdu un gandrīz tikpat daudz rētu, kā arī baisu suni un zirgu ar sliktu raksturu. Neprāta apsēsta vai varbūt ģeniāla karaļa netaisnīgais karš iedzen viņu lamatās, un Vaelinam ir jārod atbilde uz jautājumu, kas noteiks karalistes likteni: kurš ir tas, kas gaida?

https://fantlab.ru/work426460

"Staigājošā uguns"

Milzu zemēs, ko kontrolē Tirgus Sindikāts, nekas nav tik vērtīgs, kā draiku asinis: no tām iegūst eliksīrus, kas dāvā milzu spēku tiem, kurus sauc par "Svētītām asinīm". Lai gan dreiku ģints kļūst vājāka. Taču ir leģenda, ka eksistē cita dreiku suga, daudz spēcīgāka. Trīs drosmīgie dodas to meklēt: Kleidons Torkriks - sīks zaglēns un nereģistrēts "svētītais", Lizanns Letridžs - spiegs un slepkava, un Korriks Hilmors - Sindikāta kreisera leitnants.

Viņu dzīves ceļi nav līdzīgi, taču liktenis kļūs kopīgs. Viņiem būs jāmaina kara gaita, vai arī jāiet bojā.

https://fantlab.ru/work775831