Endrū Džekobsons. Adams Džejs Epšteins

Familiāri. Grāmatas: 1. Trīs pret raganu. 2. Kroņa mīklas. 3. Varoņu aplis. 4. Sapņu pils.

https://www.livelib.ru/series/847768-familyary

Pirmās grāmatas apraksts.

Familiāri ir dzīvnieki, kas lieto maģiju, uzticīgi pavadoņi un palīgi burvjiem. Eldvins par to visu zibāja tikai no ļaužu runām. viņš bija parasts ielas kaķis - izģindis, noplucis un bez jebkādām maģiskām spējām. Taču kādā brīnišķā dienā, glābjoties no pakaļdzīšanās, viņš paslēpās familiāru tuirgotāja bodītē. Tā nu sanāca, ka vienpadsmit gadu vecais burvja māceklis vārdā Džeks izvēlējās par savu pavadoni tieši Eldvinu. No šī brīža bijušā, klaiņojošā kaķa dzīves notikumi sāka ņirbēt mežonīgā ātrumā. Eldvins nespēja ne attapties - kad viņš jau dodas viszinīga sīļa Skailara un labsirdīga vardulēna Gilberta kompānijā jauno burvju glābšanas misijā. draugiem-familiāriem priekšā ir bīstami piedzīvojumi un cīņa ar šķību raganu. Iespējams, ka nešķiramās trijotnes ķepās un spārnos būs pat visas karalistes liktenis...

https://www.livelib.ru/book/1002181065-familyary-kniga-1-troe-protiv-vedmy-endryu-dzhejkobson

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Familiars_(novel)

Sērija.

https://www.overdrive.com/series/the-familiars

Adams Džejs Epšteins pavadīja savu bērnību Ņujorkā, Lielajā Katlā, bet Endrū Džekobsons uzauga Milvoki, Viskonsinā, bet abi satikās Losandželosā. Kopš tā laika viņi ir rakstījuši filmu un televīziju scenārijus.

Viņu interese par kosmosu ir aizsākusies jau pirmsākumiem, kad Ādams apmeklēja Kosmosa akadēmiju Hantsvilā, Alabamā (un oeguva Right Stuff Award!). bet Endrū pirmo reizi skatījās atjaunotos "Zvaigžņu karus" .

Adams Džejs Epšteins dzīvo Losandželosā ar savu sievu Džeinu un viņu meitām Penniju un Olīvu. Tuvumā atrodas Endrū Džekobsona māja, kur dzīvo arī viņa sievaviņa sieva, Ešlija, dēls Raiders, meita Villa un divi suņi.

https://www.harpercollins.com/author/104930/adam-jay-epstein/

https://www.harpercollins.com/author/104931/andrew-jacobson/