Džozefīne Andželini. Zvaigžņu saplūšana

Josephine Angelini

Nelielajā un aizsargātajā Nantaketas salā dzīvo Helēna Hamiltona, pieticīga parastās skolas audzēkne. Bet pēdējā laikā viņas dzīve ir pārvērtusies par īstu elli. Naktīs viņu vajā murgi par izmisīgu ceļojumu cauri tuksnesim un dienā skolā - halucinācijas: trīs sievietes raud ar asiņainām asarām ...

Kad Helēna satiek Luku Delosu, viņa nenojauta, ka kopā viņiem ir lemts spēlēt galvenās lomas traģēdijā, kuru pats liktenis spēlē atkal un atkal, gadsimtiem ilgi.

https://fantasy-worlds.org/lib/id19464/

Žozefīne Andželini, draugiem - tikai Josie, jaunākā no astoņiem bērniem. Ģimenes galva bija fermeris, un Džozija lepojas, ka var vadīt traktoru. Pēc autores teiktā, vecāki patiešām cerēja, ka piedzims dēls: ģimenē bija jau sešas meitenes un tikai viens zēns. Pat vārds tika izvēlēts - Jāzeps. Bērna dzimums bija pārsteigums, bet māte negrasījās atteikties no sava skaistā vārda. Tā parādījās “Josephine”: “Es mīlu savu vārdu vai vismaz saprotu, ka tas nav tik slikts. Vecāki man varēja dot vārdu Ralfs vai kaut kas tamlīdzīgs. Bet ar Ralfu nav ko darīt. ” Josie darbu iedvesmoja viņas bērnība: viņa uzauga ar sešām vecākajām māsām, kuras viņu vienmēr ķircināja, tāpēc slēpās literatūrā - lasīja katru grāmatu, kas tikai iekrita viņas rokās. Viņa vienmēr ņem savus iecienītos bērnības darbus sev līdzi, lai kur arī viņa dotos, un viņas galvenais mērķis ir uzrakstīt grāmatu, kuru pusaudži varēs mīlēt tikpat daudz kā savas bērnības grāmatas. “Saskaņā ar plānu” viņas stāstītajiem stāstiem vajadzētu mudināt jaunas meitenes sevī atrast to, kas viņus padara īpašus, un atrast tajā savu “spēku”: “Es uzaugu sieviešu kompānijā, nevis tikai vidēji statistiskā. Manas māsas ir līdzīgas amazonēm: garas, ar kuplu matu cirtām, platiem smaidiem, skanīgiem smiekliem un diemžēl man ar sprādzienbīstamu temperamentu. Kā jūs zināt, es biju ne tikai jaunākā, bet arī mazākā. Un tomēr es nevarēju sevi apturēt no gudriem spriedumiem, taču šādā kompānijā tas nav droši. Par laimi, es skrienu ātri. ” Tiesa, spēki, kurus atklāj autores debijas triloģijas “Awakening” galvenā varone, ir, tā sakot, “īsti”: Helēna Hamiltone atklāj, ka viņa ir viena no grieķu dievu un mirstīgo pēcnācēju pēctecēm un viņa mantojusi no tāliem radiniekiem spēju, ceļot uz mirušo valstību. Tiklīdz Džosija kļuva pieauguša, viņa sapakoja savas mantas un pārcēlās uz Ņujorku, studēt teātri. Viņa iestājās Tišas mākslas skolā (Tisch School of the Arts), Ņujorkas universitātes filiālē. Tur viņa ieguva tēlotājas mākslas bakalaura grādu un pārcēlās uz dzīvi Losandželosā, kur dzīvo un tagad ir kopā ar savu vīru. Viņai patīk Holivudas saule un ļoti pietrūkst Ņujorkas, savas iecienītās pilsētas, lai gan viņa sapņo pārcelties uz Fidži: “Es, mans vīrs un koraļļi. Tas ir praktiski viss, kas man vajadzīgs.”

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/317894-dzhozefina-andzhelini

Bibliogrāfija.

Starcrossed:

2011 - Starcrossed / Zvaigžņu saplūšana

2012 - Dreamless

2013 - Goddess + Starcrossed City (Starcrossed #0.5)

Worldwalker:

2014 - Trial by Fire

2015 - Trail of Tears

2016 - Traitor's Pyre

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/317894-dzhozefina-andzhelini