Džonatans Oksjē. Nakts dārznieks

No starpautoru sērijas Trendbooks teen, Jonathan Auxier

Kips un Mollija bēg no Īrijas labākas dzīves meklējumos. Ceļā viņi zaudē savus vecākus.

Ēdiena un jumta virs galvas dēļ viņi sāk kalpot drūmajā Vindzora muižā. Visi vietējie iedzīvotāji izvairās no šīs briesmīgās vietas.

Noplicināta savrupmāja stāv milzīga drausmīga koka ēnā. Un muižas iedzīvotāji vienmēr ir bāli un slimi. Naktīs muižu apmeklē garš viesis melnā cepurē. Viņš iet pa istabu pēc istabas, atstājot netīrumu pēdas, un tad pazūd.

Katru dienu Vindzora dzīve kļūst arvien nepanesamāka. Kips un Mollija vairs neatšķir realitāti no murgiem. Varbūt viņi atradīs pavedienu slepenajā telpā, kas vienmēr ir aizslēgta ... vai varbūt noslēpums, kas paslēpts aiz zaļajām durvīm, padarīs viņus par mājas ķīlniekiem uz visiem laikiem.

https://www.litres.ru/dzhonatan-okse/nochnoy-sadovnik/

Pīters Nimbls un brīnumacis

Pīters Nimbls, aklais bārenis, ir zaglis. Kā viņam izdodas nozagt? Viņam ir talants! Līdz desmit gadu vecumam zēns bija iemācījies meistarīgi ielīst pa logiem un siet mezglus. Reiz viņš nozaga kasti, kurā atradās maģiskas acis! Atradums nekavējoties ved Pēteri uz brīnišķīgu salu, kur viņš atrod savu pirmo draugu un uzzina, ka viņš var būt kaut kas vairāk nekā vienkāršs zaglis. Pīters Nimbls var kļūt par varoni, kurš var izglābt visu valstību!

Neticami sižets, apbrīnojami varoņi, skaista literārā valoda un, protams, piedzīvojumi, kas liks bērniem lasīt, lasīt, lasīt ... Tu ienirsti šajā grāmatā, tāpat kā satriecošā filmā, un nav iespējams atrauties, nepāršķirot lapu pa lapai.

https://www.litres.ru/dzhonatan-okse/piter-nimbl-i-volshebnye-glaza/

Arī citu autoru grāmatas.

https://coollib.net/s/47145-trendbooks-teen

Te vēl:

https://iknigi.net/filtr-po-knigam/seriya/Trendbooks+teen/

Vēl viens starpautoru projekts.

https://www.amazon.com/gp/product/B00SZIBP58?notRedirectToSDP=1&ref_=dbs_mng_calw_0&storeType=ebooks

Par rakstnieku.

Rakstnieks dzimis 1981, gada 10. augustā, Vankuvērā, Kanādā.

Jonathan Auxier raksta dīvainus stāstus dīvainiem bērniem - tostarp Pīters Nimbls un brīnumacis un Nakts dārznieks . Uzaudzis Kanādā, Džonatans tagad kopā ar sievu un ģimeni dzīvo Pitsburgā. Uzziniet vairāk, apmeklējot vietni www.TheScop.com, kur viņš blogo emuārus par vecām un jaunām bērnu grāmatām.

Autora grāmatas.

https://www.thescop.com/my-books

Profils Twiterī.

https://twitter.com/jonathanauxier