Dzimuši neveiksminieki

No atradumiem interneta plašumos.

1. 1993. gadā notika Kokakolas kausa fināls futbolā, kur „Arsenāla” spēlētājs Stīvs Morovs iesita vārtus, kas atnesa viņa komandai uzvaru. Pēc tradīcijas kluba biedri mača varoni no laukuma nesa uz rokām, taču kaut kas patraucēja un varonis nokrita zemē. Morovam nācās ātrāk beigt sezonu, jo viņš lauza atslēgas kaulu.

2. Cīnoties ar karstumu, Kristoss Bertsoss ierīkoja savā mājā kondicionieri, kur galvenā detaļa bija milzīgs lidmašīnas propellers. Kad Bertsoss ieslēdza savu garabērnu, viņa mājai nocēla jumtu, kas aizlidoja nezināmā virzienā.

3. Pensionāre no Šefīldas nodzīvoja 20 gadus tumsā, tāpēc ka negribēja celt troksni no tā, ka viņas mājai atslēdza elektrību.

4. 1994. gadā kāda Finlija automobilis iestrēga sniegā ASV ziemeļos. Tā vietā, lai meklētu palīdzību, Finlijs cerēja, ka viņu atradīs (zināšanai – mobilie telefoni tad vēl nebija visiem), tāpēc palika mašīnā. Pēc ārstu slēdziena, viņš nodzīvoja vēl vairākus mēnešus, pirms nomira no bada. Zīmīgi, ja Finlijs izkāptu no mašīnas, viņš pēc nedaudziem metriem atrastu lieliski ceļu, pa kuru viegli tiktu lejā no kalna.

5. 1981. gadā Vanda Ennisa veica bruņotu laupīšanu degvielas uzpildes stacijā. Nākošā dienā viņa šausmās ieraudzīja TV ziņās reportāžu par aplaupīšanu, kur tika rādīta cietusī stacija: viņa nolēma, ka arī viņa ir nofilmēta nozieguma vietā un tūlīt pat viņu nāks arestēt. Savākusi mantas, viņa pati devās uz policiju.

6. Aivens Makgvairs nolēma uzfilmēt vienu no saviem lēcieniem ar izpletni. Viņš ļoti viltīgā veidā piestiprināja kameru pie ķiveres un izlēca no helikoptera, taču izrādījās, ka viņš tā bija aizņemts ar papildus aprīkojumu, ka aizmirsa paņemt līdz pašu galveno – izpletni. Nabags nositās, bet kamera palika vesela.

7. Sava šova beigās argentīniešu iluzionists Marvo lūdza savam asistentam šaut uz sevi no ieroča. Atskanēja šāviens un, Marvo, lepni izvilka lodi no mutes (fokuss ar lodes noķeršanu zobos, laikam bija domāts pirmskolas vecuma bērniem). Tomēr zālē esošs zeltracis Marko Asprells, sajūsmināts par triku, ar vārdiem: „Vai varēsi noķert šo!?” – iešāva galvā iluzionistam no savas pistoles. Mags nemocījās ilgi. Tiesā Asprels bija ļoti nomākts un nekādi nevarēja saprast, kāpēc burvju mākslinieks nenoķēra viņa lodi. Tiesa viņu attaisnoja.

8. Divi Ņujorkas juristi nolēma sarīkot sacensības skriešanā, administratīvās ēkas koridorā. Par nelaimi, viens no viņiem bija tā ieskrējies, ka nespēja nobremzēt un, nespējis pieveikt inerces spēku, izkrita pa 39. stāva logu.

9. Dzelzceļa avārijas dēļ Minhenē divi cilvēki zaudēja rokas. Rokas ātri piešuva, taču ārsti steigā tās bija sajaukuši. Tā kā vīriešiem bija viena asins grupa, operācijas noritēja normāli, pēc pārrunām cietušie tomēr bija ar mieru saradoties ar savām jaunajām rokām.

10. Laurena Roda saderēja ar draugiem, ka viņai ir ultraskaņas redze, tāpēc viņa piekrita izbraukt cauri Otavas centram ar aizsietām acīm. Rezultātā Roda pārbrauca pāri kāda gājēja kājai un ietriecās uzreiz trīs automašīnās, viena no tām izrādījās policijas mašīna.