Dieviete, svētī šo brīnišķīgo pasauli! Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o!

Vēl viens fantāzijas un pie reizes arī humora seriāls japāņu anime stilā. Kaut arī 18+, taču nekāds hentai. Vairāk jau leksikas un meiteņu plikumu dēļ. Režisors Kanasaki Takaomi. Visai jauns - 2016. gads, kad parādījās pirmā sezona.

 

Tātad, kāds jauns cilvēks Satou Kazuma - zvērīgs videospēļu fans - nokļūst autokatastrofā un iet bojā (nevēlos spoileri, tāpēc rakstu šādi). Viņam būtu jāizvēlas, ko darīt: doties uz paradīzi vai atdzimt no jauna kādā citā personā. Tomēr brīnumskaista dieviete Akva, kura viņu sagaida, piedāvā vēl trešo iespēju - nokļūt fantāzijas pasaulē, kas ļoti atgādina kādu videospēli. Puisis izvēlas to, jo mīlestība uz videospēlēm viņam ir galvenais dzīvē. Tāpēc viņš vēlas būt tās varonis.

Viņam būs jācīnas ar ļaunu un varenu dēmonu karali. Viņam būs jāuzvar un jāgāž no troņa ļaunuma spēki, jāatbrīvo nabaga vietējie iedzīvotāji no ļaunā karaļa varas. Šāda situācija ļoti imponē jauno cilvēku, jo ļoti atgādina videospēli, ko viņš ir spēlējis.

Tikai ir viena problēma, izrādās, ka varoņa-iesācēja sākuma komplekts un spējas ir tik minimālas, ka sākumā par cīņu nākas aizmirst - jāstrādā par melnstrādnieku.

Skaidrs, ka šādā situācijā bez palīgiem neizpalikt un beigās viņam izveidojas vesela cīnītāju komanda. Bez iepriekš minētās dievietes Akvas vēl tajā ir jauna burve Megumina un krustnese Lalatina, parasti saukta par Tumsu. Tas gan neizslēdz dažādas ķezas, kur varonis iekuļas. Ir jautri!

Anime ir veidots pēc tāda paša nosaukuma mangas motīviem: sarakstījis Natsume Akatsuki, ilustrējis Kurone Mishima.

Sezonas krievu valodā: http://seasonvar.ru/serial-13006-Boginya_blagoslovlyaet_etot_prekrasnyj_mir-1-season.html

Wiki lapa. http://konosuba.wikia.com/wiki/Kono_Subarashii_Sekai_ni_Shukufuku_wo!_Wiki

Mangas lapa. https://www.novelupdates.com/series/kono-subarashii-sekai-ni-shukufuku-o/

Kategoriski nav ieteicams skatīties feministēm!