Deivids Vongs. Finālā visi mirs

David Wong

Šajā pilsētā vienmēr ir noticis kaut kas dīvains. Šeit bieži pazūd cilvēki, no nekurienes parādās noslēpumainas automašīnas, un te dzīvo Dēvids un Džons, gluži vienkārši puiši, kuriem savulaik nebija paveicies: viņi nejauši atvēra durvis uz citu pasauli (elle, X dimensija, Xen, metaverss - kā vien cilvēki to nesauca). . Bet tikai tad, ja jūs to redzat, tad vietējie iedzīvotāji arī jūs redz, un viņi ir ļoti ziņkārīgi un bieži ir ļoti izsalkuši. Un tad pilsētā sāk notikt tas, ka nevienā murgā sapņo: ēnu cilvēki, kloni, mīksmieši, taustekļi, radības, kas nav aprakstāmi cilvēku valodā, un briesmoņi. Ļoti daudz monstru. Gan Dēvids, gan Džons ātri saprot, ka dažas durvis ir ļoti grūti aizvērt, un realitāte ir daudz interesantāka un šausmīgāka, nekā šķiet cilvēcei.

https://www.litres.ru/devid-vong/v-finale-dzhon-umret/

Šajā grāmatā ir pa pilnam zirnekļu. Vecais, nopietni, neaiztiec to

Iespējams, tieši šobrīd jums galvā dzīvo liels, neredzams zirneklis. Un tā nav metafora. Protams, jūs varat atrast manus vārdus kā paranoju. Bet atcerieties, ka šādas domas ir pirmais parazitāras infekcijas simptoms. Jūsu radījums īpaši stimulē skepsi, lai jūs neskrienat pie ārsta. Tomēr šādas slimības izārstēšanai ir motorzāģa smaka, tāpēc zirneklis visu dara pareizi. Jūs to nevarat sajust, jo tas kontrolē jūsu nervu galus. Jūs neko nejutīsit pat tad, kad zirneklis sāks vairoties. Un viņš sāks. Nešaubieties par to. Džons un Dēvids joprojām dzīvo pilsētā bez nosaukuma, kur dīvainības uz kvadrātmetru pārsniedz jebkuru normu. Šoreiz viņiem būs jātiek galā ar zombiju iebrukumu. Vai arī monstriem. Lai gan nē, tas, visticamāk, ir ar smadzeņu parazītiem. Vai arī ar zirnekļiem, kas var iekļūt galvā. Vai varbūt ar pasaules sazvērestību. Nevienam nevar uzticēties, pasaule ir kļuvusi neprātīga, pilsētā - karantīna, valstī - paranoja, un kas vēl jādara? Glābt tikai visus iespējamos.

https://www.litres.ru/devid-vong/v-etoy-knige-polno-paukov-serezno-chuvak-ne-trogay-ee/

Vikipēdija par autoru.

https://en.wikipedia.org/wiki/David_Wong_(writer)

Mājaslapa.

Džeisons "Deivids Vongs" Pargins ir New York Times bestselleru autors, kura darbus lasījuši desmitiem miljonu cilvēku visā pasaulē. Garantēts, ka vairums šo cilvēku faktiski nemaksāja par minēto darbu, jo viņi to bez maksas lasīja vietnē Cracked.com, kur Džeisons divpadsmit gadus strādāja par redaktoru un rakstīja tādas esejas kā "6 skarbās patiesības, kas padarīs jūs labāku cilvēku" un "Kā puse no Amerikāņiem Pazaudēja Savu Sasodīto Prātu".

Viņš ir arī piecu satraucoši veiksmīgu romānu autors, no kuriem pirmais, "Džons mirst beigās", kļuva par spēļfilmu. Tam sekoja turpinājums ar nosaukumu "Šī grāmata ir pilna ar zirnekļiem", kurai sekoja "What Hell Did I Just Read". Ceturtā grāmata tiek rakstīta pašlaik, un tai būs tikpat stulbs nosaukums. Katrs romāns ir par pāri, kurā bieži iesaistīti bezdarbnieki divdesmitgadnieki, kuri nejauši lieto narkotikas, kas viņiem ļauj mijiedarboties ar neiedomājamām šausmām, kas slepeni apdzīvo mūsu realitāti, ar arvien postošākiem rezultātiem.

Pēc tam ir viņa otra, kritiķu atzīta sci-fi piedzīvojumu romānu sērija (godalgotā " Futuristic Violence and Fancy Suits", un turpinājums, "Zoey Punches the Future in the Dick"), kas šobrīd tiek izstrādātas kā televīzijas sērijas. Šie romāni ir par profesionālu melotāju komandu ar militārām PSYOPS mācībām, kurām jāizmanto maldināšanas spēks, lai vadītu nelikumīgu pilsētu, kas pilna ar noziedzniekiem un neliešiem, kuriem tehnoloģiju burvju spēju dēļ ir piešķirta liela vara. Komandu vada Zoey Ashe, jauns barists, kurš nejauši manto sava tēva kriminālo impēriju un viņam pieder arī kaķis, kas smaržo pēc sūdiem.

Džeisons ir precējies un viņam pieder suns. Viņam nav hobiju. Viņš nekad nav pielāgojies panākumiem un domā, ka tas viss ir mazliet dīvaini. Viņš pats to raksta trešajā personā.

https://johndiesattheend.com/