Deivids Šeifers. Mākoņu rijēji

Krieviskais nosaukums. Oriģinālā: "Viskijs. Tango. Fokstrots".

Leyla Majnun (Leila Medžnuna), sabiedriskas organizācijas ārvalstu pārstāve. Leo Kreins, pedagogs-alkoholiķis, nupat izsviests no darba.

Marks Devero, veiksmīgs personīgās attīstības treneris. Trīs pilnīgi atšķirīgi personāži, kurus vieno dziļas šaubas, vai viņi dzīvo pareizo dzīvi. Un tas, ka, meklējot sevi, viņi dažādos veidos iziet uz slepenu organizāciju, kuras nedzirdētās digitālās tehnoloģijas var pilnībā iznīcināt esošo lietu kārtību ...

https://www.livelib.ru/book/1002753476/about-pozhirateli-oblakov-devid-shejfer

Deivids Šeifers

Dzimis: Ņujorkā, ASV

Biogrāfija. Deivids Dž. C. Šafers ir amerikāņu rakstnieks. Dzimis un audzis Ņujorkā, viņš ir beidzis Hārvarda koledžu un Kolumbijas žurnālistikas skolu. Viņš ir dzīvojis Dublinā un Buenosairesā. Tagad dzīvo Portlendā, Oregonas štatā kopā ar sievu, meitu un dēlu.

https://www.livelib.ru/author/1087591-devid-shejfer

No Vikipēdijas.

Deivids Dž. C. Šafers ir amerikāņu autors. Viņa pirmais romāns "Whiskey Tango Foxtrot" tika publicēts Mulholland Books 2014. gada 5. augustā. Viņa darbi ir parādījušies laikrakstos The New York Times, Salon, The Irish Times, Harvard Crimson, The Daily Beast, Willamette Week un Portland Monthly.

Dzimis un audzis Ņujorkā, viņš absolvējis Hārvarda koledžu un Kolumbijas žurnālistikas skolu. Viņš ir dzīvojis Dublinā un Buenosairesā. Deivids Šafers tagad dzīvo Portlendā, Oregonas štatā kopā ar sievu, meitu un dēlu.

https://en.wikipedia.org/wiki/David_Shafer_(author)