Cugumomo. Tsugumomo

Etti žanra anime, kas interesants arī ar savu animācijas stilu, kas atšķiras no līdz šim redzētā (vismaz man). Kuri nezina: etti ir erotiskā anime žanrs, tāpēc 16+ vai citās valstīs: 18+ Tomēr - bez atklātas pornogrāfijas, kas var izraisīt pretīgumu.

2017. gads, režisors Koraja Rjoiti. Runa ir par garu pasauli, kas, iemiesojoties nedzīvos priekšmetos, var pārvērsties cilvēkveidīgās būtnēs: gan labās, gan ļaunās.

Mūsu priekšā ir seriāls, kas stāsta par parasta puiš Kadzuja Kagami dzīvi. Viņam ir obi josta, mātes dāvana, ko viņš atceras kā mīļu piemiņu no mātes. Taču puisis pat iedomāties nevar, cik milzīgs spēks mīt šajā jostā. Tur dzīvo īsts gars Kiriha, kas aicināts par katru cenu palīdzēt jaunajam cilvēkam. Seriāla galvenā varone un puiša glābēja ir skaistule ar zilām acīm, kura tagad paziņo, ka ir puiša saimniece. Apjukušais Kadzuja pat nesaprot, kā nokļuvis skaistules gūstā, turklāt viņam uzbrūk cits gars, cenšoties viņu nogalināt. Tagad puiša dzīve vairāk līdzinās pārdzīvojumam. Vai viņš tiks ar šīm grūtībām galā?

Seriālu krievu tulkojumā var redzēt te.

http://seasonvar.ru/serial-15605-TCugumomo.html

arī te.

http://animespirit.tv/993-cugumomo.html

Viki lapa.

http://tsugumomo.wikia.com/wiki/Tsugumomo_Wiki

Reitings nemaz tik labs nav, taču pieņemu, ka tie nav dotā žanra cienītāji.

https://www.animenewsnetwork.com/preview-guide/2017/spring/tsugumomo/.114573

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/34019/Tsugumomo?q=Tsugumomo