Citruss. Citrus

Japāņu anime tēmā, kāda vēl nav bijusi te apskatīta. Mīlestība starp meitenēm. Režisors Takahasi Takeo. 2018. gads. Vienkārši jāpieņem, ka var būt arī tā. Bez aizspriedumiem.

Citādības nolēdzējiem - neskatīties! Lai gan man nav ne jausmas, kā tas viss beidzas. Anime veidots pēc juri stila mangas, kas parādījās 2012. gadā.  2018. gada beigās ieplānota spinofa manga "Citruss plus". Nav fantastika, taču kā stila paraugs noder.

Anime varone izliekas par gjaru (seksuāli pieredzējušu). Aihara Juzu uzskata, ka draudzeņu priekšā izlikties par tādu, kāda tu nemaz neesi, ir visai izdevīgi. Taču patiesība ir tāda, ka viņa vēl ne reizi pat nav pa īstam skūpsījusies, nemaz nerunājot par to, ka viņai būtu attiecības ar puišiem. Aihara sapņo, ka izmainīs to, taču dzīve spiež mainīt visu. Tēvs viņai ir miris, māte precas ar citu, tāpēc ģimene pārceļas Juzu gaida jauna skola, jauni draugi, sarežģīta pārcelšanās un pavisam citi apstākļi. Vai tiešām galvenās varones sapnis, kļūt par īstu gjaru tā arī neatradīs savu piepildījumu?

http://seasonvar.ru/serial-17841-TCitrus-0-season.html

Fanu lapa. https://myanimelist.net/anime/34382/Citrus

Vikipēdija. https://en.wikipedia.org/wiki/Citrus_(manga)

Recenzija par šo lezbiešu anime. https://www.pride.com/geek/2018/3/01/lesbian-anime-citrus-isnt-perfect-its-still-worth-watch