Arija Sārtā lode. Hidan no Aria

Japāņu grāvējseriāls, anime Bonda stilā. 2011. gads, režisors Takaši Vatanabe.

Japāņu noziedzīgie elementi ir kļuvuši tik nekaunīgi, ka pretošanās viņiem izvēršas, policijai attīstot bruņotu privātdetektīvu "butei" tīklu. Specializētās skolās tiek apmācīti Galvu mednieki, no kuriem ne jau visi spēj izturēt skarbās apmācības, daži līdz izlaidumam pat nenodzīvo. Noziedznieki nesnauž un cenšas pretinieku iznīcināt jau saknē, tāpēc audzēkņi jau sākumklasēs ir apgādāti ar kaujas ieročiem, ko viņi ir gatavi lietot, kā dienu, tā nakti.

Darīt kaut ko tādu visi nav spējīgi. Septiņpadsmit gadu vecais, līdzsvarota dzīves veida cienītājs Kindzi Tojama, kurš jau ir zaudējis savu brāli, dodas uz parastu skolu, lai iesniegtu pieteikumu pārcelties uz to. Taču aizbraukt viņam nav lemts. Viņu istraucē pārītis, kas sastāv no parasta robota-slepkavas un baisas dabas parādības, kas iemiesota rudmatainā mazulītē ar plakanām krūtīm un pāris astītēm.

Radījums, kuru sauc Arija Kandzaki, visai veikli tiek galā ar robotu, taču pēc kāda laika varoņiem nemaz tik saldi neiet. Tad tas arī notiek: Kindzi pieceļas visā augumā, pasaka dažas frāzes Džeimsa Bonda stilā un satries uzbrucējus gluži ar kailām rokām. Tāda lūk, Tojamam ir savdabīga personības dalīšanās. Tikko viņa tiešā tuvumā atrodas briesmās nokļuvusi meitene, depresīvā stāvoklī ieslīgušais puisis pārvēršas supermenā un mačo-maniakā.

Tagad nāksies pilnīgi aizmirst par iespēju pamest skolas sienas, tā kā ar tādiem kadriem neviens nemētāsies. Nabaga jaunais cilvēks to īpaši labi apzinās, kad Arija parādās uz viņa mitekļa sliekšņa un paziņo, ka ir iecēlusi Kindzi par pašas mācekli un aizbilstamo. Tagad laupītājiem, zagļiem un citiem japāņu noziedzīgajiem elementiem ir vērts sākt baidīties...

http://seasonvar.ru/serial-6187-Ariya_-_Alaya_Pulya.html

Vikipēdijas lapa.

Aria The Scarlet Ammo (Hidan no Aria)  ir japāņu vieglais romāns, ko sarakstījis Chūgaku Akamatsu un ilustrējis Kobuichi. 2014. gada decembrī publicēts tā 19 sējums.

https://en.wikipedia.org/wiki/Aria_the_Scarlet_Ammo

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/8630/Hidan_no_Aria

Viki lapa.

http://hidannoaria.wikia.com/wiki/Hidan_no_Aria_Wiki